Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Klęska


horbal

Rekomendowane odpowiedzi

Na testy miałam sposób taki:przed egzaminem , jakies 3 tyg. przed - rozwiazywałam testy na komputerze do bólu . Zdałam bez problemu. Dzięki takiemu systemowi nie musiałam niczego zakuwac a uczyłam sie przez rozwiazywanie A w dniu egzaminu wyciszyc sie i powiedzieć sobie "będzie co będzie" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może korzystasz ze strony internetowej ze starą bazą pytań?polecam następujące programy:http://www.dobreprogramy.pl/Prawo-Jazdy-Ka...dows,12259.htmlhttp://www.dobreprogramy.pl/Prawo-Jazdy-Ka...dows,12258.htmlTesty i obsługa pojazdu to podstawa podstaw przy zdawaniu egzaminu wg mnie. Tego nie można oblać. Na placu dużo spokoju (kat. A - nie popełnić głupiego błędu, kat. B teraz jest tylko łuk, nie zawalić łuku który ćwiczy się naście godzin, kat. C, C+E to również łuk, łuk i jeszcze raz łuk. Zero głupich błędów, trochę szczęścia i powinno się zdać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testy trzeba wkuc i tyle..ja mam dobra pamiec wzrokowa i przed egzaminem 2 dni wczesniej zaczalem rozwiazywac testy..w dniu egzaminu wszedlem na sale, dostalem test i po ok 3 minutach juz mialem zrobiony.Po prostu samo z siebie przychodzi.. widzialem pytanie i juz wiedzialem ktora odpowiedz jest poprawna (nawet bez ich czytania).Znaki i zasady trzeba znac, ale testy niestety wkuc na pamiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na testy miałam sposób taki:przed egzaminem , jakies 3 tyg. przed - rozwiazywałam testy na komputerze do bólu . Zdałam bez problemu. Dzięki takiemu systemowi nie musiałam niczego zakuwac a uczyłam sie przez rozwiazywanie A w dniu egzaminu wyciszyc sie i powiedzieć sobie "będzie co będzie" ;)
Taką metodę miałam i ja, zarówno wiele lat temu na B , jak i w tym roku na A. Nawet kiedy testy "wychodziły" mi bokiem robiłam je do bólu właśnie... Najpierw wszystkie pytania, potem tylko te z błędami kilka razy, a na koniec jeszcze raz wszystkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moto naście lot temu 2 razy podłaziłech(teoria).Pora dni temu zdowołech B.Dzień wcześniej testy w chacie : średnio 6 błędów .Dwie godziny spanio (stres jak ch...) i ....zero błedu .Na jazdach som żech się rozstresowoł , jak na łuku szukołech gostka co sygnała używo , a to jo idiota łokciem naciskoł .Potem już luzik.Stop jeden bez zatrzymanki , na pasach bych babka przejechoł , parkowanie równoległe oczywiście po bolsztajnie( a miejsca tela że TIR by wjechoł).Ale banan na ryju , i w dupiech to mioł .Tera czekom na prawko .System nauki mom taki.Kartka w dłoń i jada od pierwszego pytania , do zmęczenia.Jak błędnie , to na następny dzień cało strona.Ani kiedyś , ani teroz nie dojechołech do końca.Nawet nie wiem jakie pytania tam som .Moje radyPytania na pamięć ludziska , bo to debile jakieś malowały .Kodeks i tak trza znać.Bytom lepszy od Katowic.Od czekolady , lepszy jest seks .Dejcie pozór na końcu jak wjeżdżocie na ośrodek .Mnie podpuszczoł do szarży ,a tam jest 10km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moto naście lot temu 2 razy podłaziłech(teoria).Pora dni temu zdowołech B.Dzień wcześniej testy w chacie : średnio 6 błędów .Dwie godziny spanio (stres jak ch...) i ....zero błedu .Na jazdach som żech się rozstresowoł , jak na łuku szukołech gostka co sygnała używo , a to jo idiota łokciem naciskoł .Potem już luzik.Stop jeden bez zatrzymanki , na pasach bych babka przejechoł , parkowanie równoległe oczywiście po bolsztajnie( a miejsca tela że TIR by wjechoł).Ale banan na ryju , i w dupiech to mioł .Tera czekom na prawko .System nauki mom taki.Kartka w dłoń i jada od pierwszego pytania , do zmęczenia.Jak błędnie , to na następny dzień cało strona.Ani kiedyś , ani teroz nie dojechołech do końca.Nawet nie wiem jakie pytania tam som .
brawo Miszczu Kolego horbal, nie bierz przykładu z tego Pana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam Dzisiaj miałem egzamin ale poległem na teorii (4 bł.) a tydzień temu w piątek miałem egzamin na kat."B" i też klęska była ale i tak lepiej niż dzisiaj bo na "B" miałem 3 błędy a jak do domu wróciłem to w necie bez błędu rozwiązuje. Jak to jest ? Oba w bytomiu zdawałem
Ja zdawałam na moto w ten sam dzień co Ty w Bytomiu. na 6.30 miałam bodajże egzamin, oblało 8/14 osób. Egzaminator idiota, cały czas mi dogadywał bo byłam jedyną dziewczyną w grupie. Ale mu się nie dałam i zdałam za 1 razem. Ale coś z tymi testami w Bytomiu nie tak, bo na auto lepiej testy umiałam niż na moto, a też musiałam powtarzać bo 3 błędy No nic, pozdrawiam i życzę powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamNajlepiej to nie stresować się ;) Ja tak oblałem dwa testy na B Przy trzecim podejściu jak zobaczyłem mojego egzaminatora to pomyślałem "już muszę się zapisać na następny" ;) Jeżdziłem spokojnie bo i tak myślałem że nie zdam ;) A jednak zdałem "olanie" sprawy załatwiło problem u mnie ;)PS Jak by ktoś poszukiwał testów online to polecam: http://testy.monoslad.pl/Testy zarówno na A jak i B ;)Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.