Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bielsko-biała - Zdane. :)


Tomek_K.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.Chciałem się pochwalić, że za pierwszym razem zdałem egzamin na kat. A. Wbrew temu co się mówi o bielskim WORDzie trafiłem na bardzo sympatycznego egzaminatora, którego korzystając z okazji pozdrawiam. Kompletny rynsztunek już skompletowany, także wystarczy kupić motocykl i można snuć plany na przyszły sezon. Zwyczajowo pozdrawiam.T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zdanego egzaminu,swoją drogą powiedz mi jak zaczynałeś robić slalom po ósemce?od razu z ósemki do slalomu przechodziłeś czy z ósemki przejechałeś obok pachołków do końca i dopiero zaczynałeś slalom?pytam bo kolega właśnie na tym ostatnio tam oblał,i nie chciał bym powtórzyć jego błędu w przyszły czwartek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejeżdżaliśmy obok pachołków do końca i dopiero zaczynał się slalom. Po ukończeniu nie wolno było się zatrzymać, tylko trzeba było od razu jechać na wzniesienie.Egzaminator dosyć klarownie tłumaczy co i jak należy zrobić. Jeśli czegoś nie zrozumiesz, możesz dopytać. Z tego co wiem jest w Bielsku jeden egzaminator, który wymaga aby zrobić sześć ósemek i od razu z ósemki przystąpić do slalomu.BTW: Jeśli są na forum kursanci z Czecha którzy wczoraj zdawali ze mną egzamin, niech dadzą znać czy zdali.Zwyczajowo pozdrawiam.Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja 'szkolilem' sie w szkolce Bogdan Janek w Bystrej, choc niczego mnie tam nie nauczyli i moto maja sprzed wojny. Do tego kaski maja stare, sluchawka wypada z uszu na kazdej krzyzowce a gosc ktory z Toba jedzie ma ciagle o cos pretensje. ODRADZAM KAZDEMU ;s. Zdalem za 1 razem rowniez w Bielsku ale tylko dlatego ze umialem juz jezdzic..Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Co jak co, ale polecam "czecha" . Też robiłam tam prawko i zdałam za pierwszym podejsciem, przy czym egzaminator na dzień dobry mnie zjechał.. Jednak okazał serce i na miescie nawet okazał sie sympatycznym A jutro jade po odbiór mojego moto. Pogoda w sam raz na pierwszą wycieczkę Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.