Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pozdrowienia Dla Bytomia - Zdane !


manoa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Teraz dopiero mogę się oficjalnie przywitać. Wkońcu egzamin zdany nerwówka była ostra ale skończyło się happy endem. Egzamin zaczął sie o 7oo a skończył około 15oo ale w zyciu nie powiem że to stracony czas hehe Egzaminator super koleś zresztą też motocyklista co mnie strasznie szokło a dzięki temu sam egzamin przebiegł w świetnej atmosferze, bez czepiania się szczegółów i słówek. Na teori oblało około 4 osób na placu chyba 2 albo 3 ale że tak powiem na własne życzenie bo gościu dawał pare razy szanse ale nic to nie pomogło. A na mieście jedna osoba która wymusiła rowerzyście i wracała w aucie a cała reszta bandy zdane. Więc naprawde było extra fajna atmosfera mili ludzie i papier w ręce, jednym słowem wymarzony WJAZD do swiata motocykli i to za pierwszym razem. 10lat kiszenia się w puszce starczy najwyższy czas odgnieść trochę dupe na siodle Pozdrowienia dla P. Egzaminatora - może tu zagląda ;)Więcej takich ludzi nam potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie miałeś egzamin z Panem Dariuszem P. ? Super egzaminator, jeśli to czyta to pozdrawiam Na moim egzaminie zdali wszyscy, którzy wyjechali na miasto. Na placu obłały 2 osoby. Jedna nie zapięła kasku i nie postawiła moto na stopce po przeprowadzeniu. Druga - nie potrafiła ruszyć motorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.No to ja tez sie pochwale : w środe 09.09.09r zdałem egzamin na "A". Egzaminator świetny gość, wyjasnił co i jak, nie robił żadnych pułapek.Manoa i Dreamtox zdawaliście tez w środe? mój kumpel który zdawał ze mną nie stety oblał, 2 razy nie kliknął kasku a za 3cim nie popatrzył "prawo-lewo" przed ruszaniem.W kazdym razie pozdrawiam wszystkich ze środowego egzaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.