Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Egzamin Praktyczny W środę 22 Lipca


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich, mam na imię Tomek i to mój pierwszy post na forum.W środę zdaję egzamin praktyczny w Katowicach czy mam zwrócić szczególną uwagę? może jest ktoś świeżo po? zaliczonym pozytywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

użyłem opcji szukaj, podany temat dotyczy Bytomia, interesowały mnie bardzie informacje konkretnie odnoszące się do egzaminu w Katowicach, ale dzięki za info, jak widać z braku odpowidzi w Kato nic się nie dzieje, trzeba po prostu jechać i zdać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, mam na imię Tomek i to mój pierwszy post na forum.W środę zdaję egzamin praktyczny w Katowicach czy mam zwrócić szczególną uwagę? może jest ktoś świeżo po? zaliczonym pozytywnie
Jak dostaniesz suzuki GN125 to kręć ósemki i slalom na pierwszym biegu.Przed każdym ruszeniem sprawdzaj możliwość jazdy kręcąc głową.A tak nawiasem jak byś miał dobrą szkołę jazdy to byś nie musiał się pytać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ostatnią sobote (18.VII) motorem egzaminacyjnym była Honda (ta o pojemnosci 250 ccm, przy czym nie ta ktora jest na zdjeciach WORDu katowickiego, tylko niebieska, przypuszczalnie z gliwic zabrana po likwidacji ośrodka)ósemka i slalom na jedynce, chcieli niektorzy robic na dwójce, ale skończyło się na tym, że każdy na jedynce robiłprzy sprawdzaniu hamulca (światło stopu) pamietaj, że jest przedni i tylni ;) mi musiał przypomnieć egzaminatorósemka jest bardzo szeroka. nie było przypadku na 12 osób zeby sie ktoś nie zmiescił. ogladanie sie jest bardzo wazne. przed rozpoczęciem każdego!!! manewru na placu uważnie się rozejrzyj, bo sie czepiaja o to i każą jeszcze raz jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dostaniesz suzuki GN125 to kręć ósemki i slalom na pierwszym biegu.Przed każdym ruszeniem sprawdzaj możliwość jazdy kręcąc głową.A tak nawiasem jak byś miał dobrą szkołę jazdy to byś nie musiał się pytać...
Myślę że miałem najlepszą szkołę u Jacka Ciszewwskiego więc nie narzekam.Czasami egazminatorzy mają swoje widzi mi się i lepiej to wiedzieć. Mój egzaminator miał swoje "koniki", ale nie bylo problemu ze zdaniem.Accent dzięki za konkrety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy ja też u niego jezdzilem ale niestety tylko 4 ostatnie godziny przed egzamem ;)

Myślę że miałem najlepszą szkołę u Jacka Ciszewwskiego więc nie narzekam.Accent dzięki za konkrety.
Nie łam się, przełam się ;) myśl pozytywnie to Ci będzie szło lepiej ;)
Gratuluje zdania!!Ja mam ostatnio załamke na jazdach nic mi nie wychodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że miałem najlepszą szkołę u Jacka Ciszewwskiego więc nie narzekam.
muszę sprostować, faktycznie szkołę miałeś najlepszą. kwestia tego że skoro Jaco przed egzaminem mówi od A do Z jego przebieg etc to po kija pytasz o to samo na forum choć fakt nadmiar wiedzy nie uwiera czaszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czym Ty jezdzisz, że sie boisz i gdzie jezdzisz że takiego trupa maja?

No nie gryzie tylko,ze ostatnio krecilam 8 a wczoraj balam sie w ogole zawrocic tym motorem juz nie ma rady, trzeba to skonczyc jak sie zaczelo...Zreszta ten motor ciagle sie psuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u Ciebie, ale u Jacka uczyliśmy się kręcić 8 duzo węższe niż te na egzaminie, ta z egzaminu to taka wielka, że bez problemu każdy ją smignie , no chyba że chce to zrobić na 5 biegu to wtedy moze być ciężko, hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.