Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Atom A Prawko


Kharis

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym poznać Wasze opinie na temat tejże szkoły. Z wypowiedzi paru innych osób dowiedziałem się że kurs A+B jest w miare tani, instruktorzy dobrze uczą i idzie coś wynieść poza plastikiem.Jeśli znacie kogoś kto tam zdawał, macie jakąś swoją opinie na ten temat, bądź też wyrabialiście tam prawko to mam nadzieje że się wypowiecie coś na temat tej szkoły. Najprawdopodobniej 30 maja zapisze się już na prawko, więc myśle że trzebaby myśleć już powoli nad szkołą, i pozbierać opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu korzystalem ze szkoly atom. oceniam bardzo pozytywnie. instruktorzy ucza dobrze. ceny sa umiarkowane, a szybkosc przeprowadzenia kursu zachwyca. bez problemu mozna sie dogadac i przyspieszyc sprawy zwiazane z lekarzem, wykladami itp. praktycznie dwa dni po zapisaniu sie do szkoly jezdzilem juz po miescie. kurs skonczylemw niecaly miesiac, wiec bardzo szybko polecam z czystym sumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A gdzie mieści się ta szkoła macie może jakieś namiary??
Zwycięstwa 1. Szkoła nazywa sie A-TomStacjonarny do szkoly 032 231 00 44Komórkowy 0 601 482 423Jest otwarta w godzinach 12-17Placyk mają gdzieś koło giełdy w Sośnicy. Mają kat A, B, C, D, EJeżeli chodzi o kursA kosztuje 900złB kosztuje 1300złOddzielnie 2200Jeśli się robi razem 1800.Badania lekarskie kosztują 50złEgzamin na A 160złEgzamin na B 134złMożliwość dowolnego rozłożenia na raty, stymże pierwsza rata 300zł i trzeba wpłacić całą kwotę żeby otrzymać zaświadczenie że się szkołe ukończylo.Zapewniaja wiadomo kask, pomoce naukowe.A+B trwa jakieś 2 miesiące.Jeżeli chcesz robić łączone to kursy zaczynają się w poniedziałek 22 czyli za tydzień o godz 17 na zwycięstwa 1. Przychodzisz i załatwiasz wszystkie formalności.Rozmawiając z osobami które konczyły kursy w tej szkole, dowiedziałem się że najlepiej mieć jazdy z Panem Sebastianem jeśli chodzi o kat A, natomiast kat B najlepiej mieć z Panem Andrzejem.Myślę że tyle informacji wystarczy.Pozdrawiam Serdecznie. Do zobaczenia na kursie jeśli będziesz zaczynał od poniedziałku ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.