Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gliwice Najtaniej A+b Gdzie?


Kharis

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje sie ktos gdzie najtaniej zrobie A+B tak zeby zdazyc przed przeniesieniem osrodka egzaminacyjnego ? Tzn 18 koncze 30 sierpnia, wiec 30 maja moge sie zapisac na prawo jazdy. Czy bede musial zdawac juz w Rybniku ? Wiem ze w POL KURS A+B to wydatek rzedu 2450zl. Jak to wyglada w innych placowkach? Nie chcialbym przeplacic, a zarazem chcialbym sie czegos nauczyc na egzaminach. Podstaw. Tak zeby osrodek byl dobry. Moglby ktos cos polecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos gdzie najtaniej zrobie A+B tak zeby zdazyc przed przeniesieniem osrodka egzaminacyjnego ? Tzn 18 koncze 30 sierpnia, wiec 30 maja moge sie zapisac na prawo jazdy. Czy bede musial zdawac juz w Rybniku ? (...)
No raczej.Zanim zrobisz kurs to z pół roku minie...Ty nie patrz gdzie najtaniej,tylko gdzie nauczą Cie porządnie śmigać.Szkoły gdzie ja robiłem kurs Ci nie polece,bo mimo że tanio to niewiele z tego kursu wyniosłem-jedynie podstawy potrzebne do zdania egzaminu,o czymś takim jak np.przeciwskręt nikt tam nawet nie wspominał Już nie mówie o tym że instruktor zostawiał mnie samopas na placyku,śmigałem sobie na tym piździku a pan ynstruktor jeździł pucha po mieście z jakimiś laskami A doprosić sie o wyjazd na miasto na motórze wymagało bardzo wiele zachodu.Dziesiątki wykonanych telefonów,tygodnie czekania i jest,jest..2 godziny na mieście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej.Zanim zrobisz kurs to z pół roku minie...Ty nie patrz gdzie najtaniej,tylko gdzie nauczą Cie porządnie śmigać.Szkoły gdzie ja robiłem kurs Ci nie polece,bo mimo że tanio to niewiele z tego kursu wyniosłem-jedynie podstawy potrzebne do zdania egzaminu,o czymś takim jak np.przeciwskręt nikt tam nawet nie wspominał Już nie mówie o tym że instruktor zostawiał mnie samopas na placyku,śmigałem sobie na tym piździku a pan ynstruktor jeździł pucha po mieście z jakimiś laskami A doprosić sie o wyjazd na miasto na motórze wymagało bardzo wiele zachodu.Dziesiątki wykonanych telefonów,tygodnie czekania i jest,jest..2 godziny na mieście
No pol roku, czyli rozumiem ze jak zaczne 3 miesiace przed 18 to pewnie jakos dopiero w Listopadzie bede mial plastik? troche lipnie, nie wiem czy sie w ogole zapisywac. Aha, no to nie za ciekawa szkola.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jesli chcesz sie nauczysz i szukasz najtanszej szkoly, to znajdziesz tylko to drugie ;). Cena zazwyczaj adekwatnie idzie w parze z nauka i stylem tej nauki. Jacek i Andrzej napewno dobrze ucza kat. A i ogolnie bedziesz latac po miescie niz po placu. ja moze 1h ogolnie na placu spedzilem ;Pco do rybnika to sprawa jest jeszcze otwarta. Bo niby maja przeniesc WORD w inne miejsce w Gliwicach, co prawda wiaze sie to z zamknieciem ale chwilowym. Ale nikt nie jest w temacie jak to wyglada dokladnie ect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)co do rybnika to sprawa jest jeszcze otwarta. Bo niby maja przeniesc WORD w inne miejsce w Gliwicach, co prawda wiaze sie to z zamknieciem ale chwilowym. Ale nikt nie jest w temacie jak to wyglada dokladnie ect.
Też coś takiego wczoraj usłyszałem,że szukają dla nich nowego miejsca.Informacja od dwóch miłych panów z granatowej Vectry,kosztowała mnie 8 pktów i 300 zeta Troche drogo jak na taka marna informacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz DefQ,ja tutaj ciężko zarobione pieniądze wydaje żeby móc sie pochwalić takim njusem a Ty za darmola rozpowiadasz ;)Konto miałem czyściutkie,ale musze mieć sie na baczności...Tak to jest jak człowiek sie spieszy.Panowie byli mili,powiedzieli żebym wolniej śmigał...jak oni są w pobliżu Ale na moto to sie słabo znają,pan policjant wział moje dokumenty...pooglądał a potem w wozie mnie pyta co to za moto,Kawa? Chyba myśleli że ja to Ty,DefQ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej chyba w ATOMie. Ja placilem za A+B 1700 na B polecam intruktora Pana Andrzeja,m naprawde solidnie uczy jezdzic. Co do kat. A to uczy Sebastian. Jezdzi na CBRce i jest zapalonym motonitom. Uczy bdb, ja zdalem za 1 razem, a nie wyjezdzilem nawet polowy jazd
Czyli ucza dobrze i warto sie zapisac i ogolnie polecasz?Tak tez wlasnie myslalem, ze lepiej troche doplacic. A w ogole jak zdam to oblewamy! xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]A w ogole jak zdam to oblewamy! xD
Jakby co Panowie mamy juz dowod ! chłopak sie nie wywinie z postawienia flaszeczki ;]MadJack nie chwal sie tak ze polowy godzin nie wyjezdziles, bo mozesz instruktorowi problemow narobic !! [to tak zbaczajac z tematu ;)]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DefQ wszystko jest udokumentowane mnie nauczyli w w ATOMie. Mysle, ze nauczyli mnie wszystkiego co mogli mi przekazac. Od podstawowych zachowan na drodze, przez prowadzenie, opanowanie i pozycje na moto. Po czynnosci nie tyle serwisowe co zwyczajne rezczy, zeby moto sie nie pieprzylo ATOM moge polecic z czystym sumieniem teraz jeszcze na B musze zdac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.