Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Piekary Śląskie - Kurs Na Prawko Gdzie?


coachu

Rekomendowane odpowiedzi

zdecydowanie "PARTNER" tzw. Technoszczot. ul. Zietka 15kom: 0502713623po zorientowaniu sie cen w calych piekaracj jest tam najtaniej ( A i B - 1600 zl )no i procent zdawalonosci po tej szkole jest tez najwiekszy 50% , czyli co druga zdajaca osoba zdaje za pierwszym razem... no i ludzie calkiem spoko , jak chcesz to dzis 17 i jutro o 17 sa wyklady , napewno sie dasz jeszcze wkrecic mala ekipka jest to zapraszam zebym samemu nie musial chodzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam Auto-Art z Bytomia. Troche dalej ale warto. Facet jezdzi na drugim moto razem z toba. Nie dosc ze nauczy cie jezdzic to powie ci jak zdac egzamin. Oczywiscie bedziesz jezdzic ca cb250 - tym samym co na egzaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam Auto-Art z Bytomia. Troche dalej ale warto. Facet jezdzi na drugim moto razem z toba. Nie dosc ze nauczy cie jezdzic to powie ci jak zdac egzamin. Oczywiscie bedziesz jezdzic ca cb250 - tym samym co na egzaminie.
W 100% się zgadzam, zastanawiam się natomiast nad skutecznością odpowiedzi - za 2 tygodnie i tak ktoś zada znowu te pytanie, a potem za 2 tygodnie też i znowu i znowu. A i tak w końcu pójdzie gdzie bliżej czy 100zł taniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i procent zdawalonosci po tej szkole jest tez najwiekszy 50% , czyli co druga zdajaca osoba zdaje za pierwszym razem... no i ludzie calkiem spoko... mala ekipka jest to zapraszam zebym samemu nie musial chodzic
U mnie mozesz zrobić A zdawalność kat A 2008 (16/14) 90% za pierwszym razemjeździmy na dwa moto ( kursant , instruktor) lub symulacja egzaminu : auto ->moto + łączność radiowapozdrawiam i zapraszam www.kewex.abc.plPS zdawalność mozna sprawdzić w UM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mozesz zrobić A zdawalność kat A 2008 (16/14) 90% za pierwszym razem
to ja mam innego rodzaju pytanie, jak wygląda uczenie kogoś powiedzmy totalnie zielonego ?jeden kurs już zaczynałam (w innym) dostałam moto które gasło po każdym zatrzymaniu się, albo i nawet niekoniecznie, po prostu gasło, było totalnie nieprzygotowane do jazdy , krótko mówiąc zepsute bo przecież co więcej trzeba na jazdę po placu... zostawiona sama sobie, bo przecież to proste tu jest gaz, sprzęgło i hamulec tu masz słupki i dajesz slalom... o odpalaniu na kopniaka nie wspomnę nawet bo sam "instruktor" miał problem, a co dopiero ja.. to też zrezygnowała..wracając do pytania, co ciekawego możecie takiej "ciemnocie" jak ja zaproponować ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponowal samemu podjechac na kopiec na moto i zeby ktos Ci wyltumaczyl pierw o co chodzi
to to ja wiem i myślę, że mam kogoś kto doskonale by mnie nauczył tylko, że moc Hondzinki jest zbyt duża na naukę , bo ja to niebezpieczna jestem poza tym nie każdy ma takie szczęście, że ma u boku dobrego motocyklistę i jak chce musi się gdzieś nauczyć, dlatego ciekawi mnie czemu większość szkół jazdy nie daje sobie rady, bo liczy na to właśnie,że przyjdą sami naumiani
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden kurs już zaczynałam (w innym) dostałam moto które gasło po każdym zatrzymaniu się, albo i nawet niekoniecznie, po prostu gasło, było totalnie nieprzygotowane do jazdy , krótko mówiąc zepsute bo przecież co więcej trzeba na jazdę po placu... zostawiona sama sobie, bo przecież to proste tu jest gaz, sprzęgło i hamulec tu masz słupki i dajesz slalom... o odpalaniu na kopniaka nie wspomnę nawet bo sam "instruktor" miał problem, a co dopiero ja.. to też zrezygnowała..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wracając do pytania, co ciekawego możecie takiej "ciemnocie" jak ja zaproponować ?
możemy ci zaproponowac naukę jazdy motocyklem odpalany rozrusznikiem Dla " zielonych" najpierw Yamaha SR125ccm jak opanujesz to idziemy dalej do Hondy CB500ccmpozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam Auto-Art z Bytomia. Troche dalej ale warto. Facet jezdzi na drugim moto razem z toba. Nie dosc ze nauczy cie jezdzic to powie ci jak zdac egzamin. Oczywiscie bedziesz jezdzic ca cb250 - tym samym co na egzaminie.
Rowniez polecam. Najwazniejsze, ze instruktor dba o Ciebie caly czas i jest czynnym motocyklista ktory uczy jazdy jak Franciszek Saługa (btw wykłady też nie nudzą sa podane w bardzo ciekawej formie). Niestety jest w okolicy kilka właśnie ośrodków w ktorych ucza pseudo instruktorzy bez pojecia i wyobrazni( tu masz moto jezdzij sobie 8 albo spadaj).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.