Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Hornet


humanoid

Rekomendowane odpowiedzi

mi ten dekiel wygląda na malowany.Zresztą silnik cały choć pewności nie mam oczywiście.
Ok dekiel moze byc malowany, wiadomo 11 letnie moto ;/ A kolektory nie sa za nisko czasem ? Ciezko wyrwac Horneta w jako takim stanie ;/ nakedy zawsze dostaja pod dupsku ostro ;/EDIT : Kurde chyba masz racje z tym silnikiem ;/ porownalem pare Szerszeni z allegro, i jedna maja odcien bardziej jasny ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem kto maluje silnik.Hornete pomalować ok bo każdy chce ładną.Jeśli robisz dla siebie....Ale coś mi sie nie podoba...Boczki ma żółte a normalnie są czarne.Ale może sobie zrobił pod kolor.To nic nie świadczy.I brak plastika czerwonego na secie.Może sie zgubił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami !!! Worek z Louisa daje rade zawsze i wszędzie i nie tylko na nakedzie , bo na sporcie również ( stelaż pod kufer + worek , prezentowały sie na "Dzidku" zacnie ;) ) a na dodatek taki worek nie jest drogi Pozdrawiam i przepraszam za off topSylapost-2981-1268056912.jpegpost-2981-1268056920.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ten to ma tak przekrecony licznik, że głowa boli Lusterka nie halo, jednego brak, a drugie nie oryginalneKierunki przód i tył zmienioneCieżarki na kierze zmienione.Lewa strona dupcia, drasniętaZegary...sam widzisz.A ta górna półka .....no jak na 15tys przebiegu to taka dośc bardzo zorana Moim zdaniem masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieorginałów troszkę bo kto by chciał takie nap. dupne tfuu brzydkie kierunki i ciężarki kierownicy pamiętające lata 80? Sie to robi bo ma być ładnie ni? sie wie że zapraszam !U mnie masz ten lux że nie wale ciemnoty że motocykl od dziadka co po bułki jeździł i do kościółka w niedziele..Tylko wyceniam na ile uważam i za tyle oddaje.Jak chcesz to podbijaj.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurcze przegladam allegro i mnie juz leb boli :), co sadzicie o tym ? Szkoda ze nie ma lepszych zdjec, ale facet mi cos nie odpisuje ;/ jedyne co mi skupia uwage to ten splot kabli, nie wiem czy tak normalnie jest w szerszeniu, przy polce. http://www.allegro.pl/item982006774_honda_cb600f_hornet_2002r.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.