Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

F4i Z Sosnowca, Ktoś Zna Tego Sprzęta?


Dar

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby była jasność - nie biorę tej CBRki dlatego, że ktoś mi ją odradza, ale dlatego, że i tak teraz nie ma opcji przejażdżki na moto żeby przetestować i postanowiłem poczekać jeszcze troszkę.
niktu ci tego nie zarzuca, tutaj chodzi tylko o gadanie farmazonow przez Piotrka bo jak narazie nie podal szczegółów zadnych.pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj chodzi tylko o gadanie farmazonow przez Piotrka bo jak narazie nie podal szczegółów
Nie bede tego komentowal. Chyba ktos tutaj nie potrafi czytac ze zrozumieniem. Nie napisalem nigdzie ze ta CBR-ka jest fujj czy ze jest super. Pisze to co wiem o tym moto i to sa dla ciebie farmazony ? Bo co ? Bo to motor kumpla ? A pozniej jezdzicie 500 km za motocyklem i wypłakujecie sie na forum ze sprzedawca to oszust...No comment.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jej nie zachwalam, ale wiem ze moto jest godne obejrzenia i napewno nikt sie nie wkurwi bo to padlina nie jest ten motocykl. Własnie przez takich ludzi jak TY Piotrus boje sie jak bede wystwial kiedys swoj sprzet. bo zawsze sie ktos znajdzie i powie ze jest beeee bo byl w serwisie. Wiesz ja swoim bladym tez jestem w serwisie czesto ale to z racji dbania o sprzet i jesli cos mi nie lezy jade i robie a nie czekam az pierdolnie na amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamJestem właścicielem opisywanej przez Was CBR.Piotr ma sporo racji, ale jak to bywa wie że dzwonią ale nie wie w którym kościele.Moto kupiłem od chłopaka z Będzina o którym pisał a nie od kolejnej osoby jak to sugerował Piotr moto miało przejechane 24tys faktycznie nowa opona zakorkowana i założony nowy napęd na którym ówczesny właściciel zrobił wycieczkę do Chorwacji. Przy 26 tys zrobiłem duży przegląd w Boosterze w Katowicach.A jedyny problem jaki miałem to padł mi jak wracałem ze zlotu regulator napięcia i faktycznie stał w naprawie miesiąc czasu ale to tylko dlatego że zbiegło się to w czasie kiedy Kuba miał wypadek.tak wiec nadal uważam że jestem trzecim właścicielem a moto używałem podobnie jak jego poprzedni właściciel wyłącznie na dłuższe wypady.To tyle woli wyjaśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.