Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

F4i Z Sosnowca, Ktoś Zna Tego Sprzęta?


Dar

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam zastrzezenia co do tego "jestem trzecim włascicielem" , znam to moto od momentu kiedy zostalo przywiezione z salono Hondy z Bielska-B - nie od 1 wlasciciela. Pozniej nowy wlasciciel zalozyl komplet oponek continental , xenon i jakies tam bajery. Zrobil kilkaset kilometrow i zlapal gwozdzia (chyba tyl - nie pamietam ) wiec praktycznie nowa oponke byl zmuszony kolkowac. Pozniej moto przejechalo jedna wieksza wycieczke na chorwacje , rozpoczecie sezonu warszawa i spowrotem poszlo na sprzedaz. Kumpel sprzedal gdzies daleko - na bank nie w woj. slaskie, a po jakims czasie ta CBR wrocila na slask i wielokrotnie byla widziana w pit stopie - podobno miala jakies problemy elektryczne. To tyle co ja wiem na temat tego moto - przepraszam wszystkich jesli "za duzo" napisalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj forum "powinno" po to być , ale niestety sa tutaj tacy i siacy co wszystko ludziom wcisną(bez wzgzledu na stan - napisza znam moto super, godne polecenia). Ja znam to moto troche dłużej i gdyby to było 2 -3 lata temu to mógłbym szczerze polecic, ale od jakiegos czasu wiem ze moto stało na roznych serwisach wiec raczej ...A wszyscy wychwalaja i zadnych wad nie ma - same ideały na naszych drogach. Ludzie czemu tak ciezko sie przyznac w moto jest do zrobienia to i to , ale dogadamy sie co do ceny . Albo : moto lezalo np na prawej stronie, wszystko poklejone , odmalowane i obklejone naklejkami ze nie widac. CZemu nigdy nie widzialem takiego opisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj Piotr, ja tego moto nie zachwalam ani nie mówie że to trup, pare razy z nim jezdzilem ale sie nie przyglądałem, bo mnie ono nie interesuje. To, że miał jakieś problemy z reglerem to wiem, ale większość nowszych hond ma z tym albo z alternatorem, a jak masz wtrysk i nie masz ładowania, to dopiero sie zaczynają jajca.nie ma sprawy, każdy wyraża swoją opinię, najlepiej jakby sie odezwał własciciel, no ale nie wiem nawet czy ma tu konto. a wogóle, nie lubie skarżypytów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wogóle, nie lubie skarżypytów
Sluchaj , ja nie twierdze ze jest cos nie tak akurat z tym motocyklem. Znam jego historie troszke wiec pisze cala prawde.A wkurza mnie jak jade po motocykl 300-400 km po tzw igłe, a okazuje sie ze jest to totalna porazka. Dlatego uznalem ten temat za dobry do rozpoczecia dyskusji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.