Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Honda Vfr


peter6969

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie zwłaszcza do posiadaczy v-tecków na temat tego motoru ,szukam vfr juz od tamtego roku jak narazie trafiłem na jedną godną uwagi ale mnie ktos ubiegł teraz jest tahttp://www.motoallegro.pl/item902719993_ho...zwypadkowy.htmlwydaje mi sie ze na pierwszym zdjeciu jest jakby zagieta felga poza tym nie bardzo mi sie widzi prawa str owiewki i silnika Moze ją ktos juz oglądał wiem ze była wystawiona w tamtym roku potem sie straciła myslałem nawet ze ja ktos kupił czekam na wasze opinie moze jeszcze ktoś coś zauwazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuje za forum VFR "Coś było przy sztuce majstrowane... - Dziwna rysa na deklu silnika, brak niektórych spinek plastików (np. pod siedziskiem), brak czujnika ABS na przednim kole, a i chyba zębatki zdawczej sygnału brak zdj.3 -łańcuch wisi jak na krowiej szyi, zardzewiały jak by ktoś go pod wodą trzymał, jakiś dziwny kabel czerwony wystaje z pod siedziska przy zamku zdj. 5 - na plus motka przemawia akcesoryjny chlapacz donitowany do przedniego błotnika"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarejestruj sie na www.vfr-oc.pltam jest to moto opisane..wyklejam:"Laska całkiem zdrowa ale motung chyba juz nie , anglik , widać po srubkach i drobnych elemetach że podgnite i zniszczone zyciem . Ogolnie troche poniszczony , a wiadomo że na zywo zawsze moto wyglada gorzej . Jezeli kolo dokłada laske to bierz Mam wrazenie ze po to własnie dal to zdjecie zeby chetni do obejrzenia byli ""Coś było przy sztuce majstrowane... - Dziwna rysa na deklu silnika, brak niektórych spinek plastików (np. pod siedziskiem), brak czujnika ABS na przednim kole, a i chyba zębatki zdawczej sygnału brak zdj.3 -łańcuch wisi jak na krowiej szyi, zardzewiały jak by ktoś go pod wodą trzymał, jakiś dziwny kabel czerwony wystaje z pod siedziska przy zamku zdj. 5 - na plus motka przemawia akcesoryjny chlapacz donitowany do przedniego błotnika"tam sie zarejestruj, poszukaj, bo ten sprzęt juz byl oceniany.pozdro ;)edit: hehe ktos byl szybszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarejestruj sie na www.vfr-oc.pltam jest to moto opisane..wyklejam:"Laska całkiem zdrowa ale motung chyba juz nie , anglik , widać po srubkach i drobnych elemetach że podgnite i zniszczone zyciem . Ogolnie troche poniszczony , a wiadomo że na zywo zawsze moto wyglada gorzej . Jezeli kolo dokłada laske to bierz Mam wrazenie ze po to własnie dal to zdjecie zeby chetni do obejrzenia byli ""Coś było przy sztuce majstrowane... - Dziwna rysa na deklu silnika, brak niektórych spinek plastików (np. pod siedziskiem), brak czujnika ABS na przednim kole, a i chyba zębatki zdawczej sygnału brak zdj.3 -łańcuch wisi jak na krowiej szyi, zardzewiały jak by ktoś go pod wodą trzymał, jakiś dziwny kabel czerwony wystaje z pod siedziska przy zamku zdj. 5 - na plus motka przemawia akcesoryjny chlapacz donitowany do przedniego błotnika"tam sie zarejestruj, poszukaj, bo ten sprzęt juz byl oceniany.pozdro ;)edit: hehe ktos byl szybszy ;)
wielkie dzieki za info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.