Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pierwszy Motorek


ministerpl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem tutaj nowy. Nie mam jeszcze motoru i w tym jest problem. Mam odłożone 6500zl i szukam motoru za 6000-7000zl. Zaczne od tego że dużo jeżdżę. Samochodem miesięcznie robie po 4000-5000km. Gdy kupie sobie motor zapewne będę nim przejeżdżał około 2000km miesięcznie. Jeśli chodzi o wygląd motoru to ogromnie podoba mi się "jajko" jestem gotów kupić takie: http://allegro.pl/item888259201_suzuki_gsx...jny_okazja.html Tylko się martwię czy to nie będzie za duży motor jak na pierwszy. Ostatnio wylicytowałem nawet suzuki sv650 99r. Tylko się martwię że robiąc 2000km miesięcznie szybko zacznie mi brakować mocy. I po 2-3 miesiącach jazdy będę chciał cos co będzie mialo wiecej koni. Jaki motor Wy mi byście polecali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile masz oleju w głowie ;)Dosiadlam w zeszłe wakacje "jajko" i mialam bardzo dobre wrazenia, lekko sie prowadzil nie wydawal sie cieżki, no i bardzo wygodny w porównaniu np. z gsxr'em Wiec na pierwsze moto nie bylby zły. Choc zaczelabym bardziej od 600 niz 750.A v-ka to v-ka! Pewnie bardziej agresywnie oddaje moc od jajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem tutaj nowy. Nie mam jeszcze motoru i w tym jest problem. Mam odłożone 6500zl i szukam motoru za 6000-7000zl. Zaczne od tego że dużo jeżdżę. Samochodem miesięcznie robie po 4000-5000km. Gdy kupie sobie motor zapewne będę nim przejeżdżał około 2000km miesięcznie. Jeśli chodzi o wygląd motoru to ogromnie podoba mi się "jajko" jestem gotów kupić takie: http://allegro.pl/item888259201_suzuki_gsx...jny_okazja.html Tylko się martwię czy to nie będzie za duży motor jak na pierwszy. Ostatnio wylicytowałem nawet suzuki sv650 99r. Tylko się martwię że robiąc 2000km miesięcznie szybko zacznie mi brakować mocy. I po 2-3 miesiącach jazdy będę chciał cos co będzie mialo wiecej koni. Jaki motor Wy mi byście polecali ?
uzyj wyszukiwarki bo co dzien ktos zaklada tak sam temat lub podjedz do dobrego sklepu z moto i pogadaj z ludźmi oni Ci doradza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że takie tematy są bo świadczy to o jednym - Ludziska interesują się motocyklami i chcą je kupować coraz bardziej . Problem leży w tym ,że nie każdy potrafi korzystać z forum i wie że jest takie cuś jak opcja "szukaj" . A to już jest problem forum , bo skoro co dzień mamy kilka postów w sprawie pierwszego moto , to ( moim skromnym zdaniem ) wypadało by aby zainteresował się tym nasz góru czli Pcheła . Można by połączyć to z rejestrowaniem ( i ewentualnie weryfikowaniem ) i zapodawać takowe informacje np w meilu potwierdzającym rejestrację .Wiem , wiem , jest regulamin i zasady , ale ........kto to czyta ? Klikamy "akceptuję" i WIO .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że takie tematy są bo świadczy to o jednym - Ludziska interesują się motocyklami i chcą je kupować coraz bardziej . Problem leży w tym ,że nie każdy potrafi korzystać z forum i wie że jest takie cuś jak opcja "szukaj" . A to już jest problem forum , bo skoro co dzień mamy kilka postów w sprawie pierwszego moto , to ( moim skromnym zdaniem ) wypadało by aby zainteresował się tym nasz góru czli Pcheła . Można by połączyć to z rejestrowaniem ( i ewentualnie weryfikowaniem ) i zapodawać takowe informacje np w meilu potwierdzającym rejestrację .Wiem , wiem , jest regulamin i zasady , ale ........kto to czyta ? Klikamy "akceptuję" i WIO .
myslę że o to własnie chodzi, zapodać takie informacje przy rejestracji, bo potem przychodzi "nowy" i pyta w miarę grzecznie, a zostaje zjechany, że po 1. się nie przywitał , a po 2. że pytanie do innego działu, a po 3. że jest opcja "szukaj" ...... też mnie to irytuje, jak widzę 15 raz dziennie pytanie "JAKI WYBRAĆ MOTOCYKL, PRAWKO ZDAM ZA ROK" albo "JAKI WYBRAC KASK" ale może trzeba jednak zrozumieć, że taki "nowy" jak czegoś WYRAŹNIE nie przeczyta to nie wie, bo jest tak jak napisał giemul - regulamin jest, ale nikt tego nie czyta, dopóki nie pozna samego foruma do autora : napisz coś więcej o sobie, a nie tylko ile masz kasy i ile jeździsz miesięcznie samochodem, a jak nie wiesz co o sobie napisać to faktycznie użyj opcji "szukaj", jest tam na górze po prawej stronie ekranu... jak lubisz "jajka" to chyba choppery i klasyki możemy sobie darować , czyli będzie z ciebie ścigacz-sportowiec, ale to znowu zalezy jak długo, bo nie piszesz czy masz prawko w ogóle i czy jeździłeś kiedyś motocyklem... pytania można mnożyć, piszesz tak jakbyś zwracał uwagę tylko na wygląd... ja nie wiem co ci doradzić, a tak poza konkursem motor to silnik, a wszyscy jeździmy motocyklami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko się martwię czy to nie będzie za duży motor jak na pierwszy. Ostatnio wylicytowałem nawet suzuki sv650 99r. Tylko się martwię że robiąc 2000km miesięcznie szybko zacznie mi brakować mocy. I po 2-3 miesiącach jazdy będę chciał cos co będzie mialo wiecej koni. Jaki motor Wy mi byście polecali ?
Bedzie za duzy, he, he bedzie brakowac mocy, na prostych ? W GSX600 F n ie brakowalo mi mocy wlasciwie nigdy ale to troche inna bajka. Z tego co sie dowiedzialem to juz wylicytowales wiec wszystkie porady mozesz o kant **** rozbic.
...podjedz do dobrego sklepu z moto i pogadaj z ludźmi oni Ci doradza
No peeeewno, o ile nie wcisna mu najwiekszej padaki jaka bedzie stala to doradza, R1 coby mu mocy nie zabraklo, po zakupie co najwyzej powiedza muNIECH MOC BEDZIE Z TOBA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ta. Powaga - gdybym robił 2000 km w miesiącu to bym chyba od razu hayabuse kupił. Przecież przeciętnie każdy w trakcie sezonu, na miesiąc robi z 300 km... więc HAYABUSA pałer, a nie jakieś erjedynki i czynne beemki co do przodu nawet nie jadą... a sv to ogółem paść jakich mało - motorynka taka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko się martwię że robiąc 2000km miesięcznie szybko zacznie mi brakować mocy. I po 2-3 miesiącach jazdy będę chciał cos co będzie mialo wiecej koni. Jaki motor Wy mi byście polecali ?
na A4 to i debilowi na hayce mocy zabraknie..... jak bedziesz czul ze brakuje Ci mocy, to pogadaj z chlopakami, ktorzy jezdza dosc szybko, umow sie z nimi na latanie i przejedz starajac sie utrzymywac ich tempo.....****** za szkody wyrządzone nie odpowiadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktorzy jezdza dosc szybko, umow sie z nimi na latanie i przejedz starajac sie utrzymywac ich tempo.....****** za szkody wyrządzone nie odpowiadam
racja ! Najpierw po mieście polecam takie zabawy .Wszystko wychodzi czarno na białym . Na trasie Zabrze-Katowice ( ok 30 km) w godzinach szczytu różnica może być nawet 1 godziny . ( mam na myśli jazdę przepisową ofkors ) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.