Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czy Ten Fazerek Jest Podejrzany Mocno Czy Tylko Troche?


rafalf91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to mój pierwszy post więc łelkom tu ewybadi. Znalazłem takie ogłoszenie fazerka wygląda fajnie ale 13kkm czyli na pewno licznik kręcony tylko o ile, i do tego (chyba) cały malowany. Czy ktoś z użytkowników widzi w nim coś jeszcze nie tak? Oto aukcja http://allegro.pl/item866214550_yamaha_fazer_600_street.html . Dobra teraz drugi motorek też fazer http://otomoto.pl/yamaha-fzs-fzs-600-fazer...e-M1651589.html . Widzicie w nim (nich) coś na pierwszy rzut oka? Jestem zainteresowany fazerami i chciałbym sie orientować w miare jeszcze lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o ekspertach z geometrii z postu o minach ale nie to o mi chodziło Niektórzy potrafili dostrzec ze jakaś częśc nieoryginalna, śrubka nie ta co ma być, klamka hamulca nieoryginalna - o takie coś mi chodzi. W tym drugim fazerze chyba czacha malowana bo nie ma napisu widocznego "fazer" co? PS ideału nie szukam ale nie chciałbym jeździć na krzywym niebezpiecznym motorze i w niego inwestować jak w stare auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no sorry 13 tys 1999 rok ,chyba 113tys.Średnio rocznie 6 do 10 tys się robi jak moto ma wyjątkowo niski przebieg to sie sprzeda za granicą bez problemu i w lepszej cenie.Ja myślę sobie tak po strzale lagi nowe malowany owiewka była za droga więc dał małą.A jeśli sobie ktoś tak przerobił to nie do jazdy turystycznej.Drugi tez malowany i to brzydko ale uczciwie nie pisze przebiegu z Włoch to raczej będzie miał ładnie nakręcone.Ale ponoć silnik w fazerach bardzo wytrzymałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej kwocie raczej nie znajdziesz dobrego Fazera ale wracając do tematu pierwszy ( pies ) wygląda , zwłaszcza na pierwszym zdięciu , że ma krzywe lagi być może też felge to że malowany to oczywiste nie chce wróżyć z fusów ale wygląda jakby przebieg miał co najmniej 50000 myśle ze więcej , ten drugi czacha malowana i może wart zobaczenia pomimo że przebieg wydaje sie więkrzy niż u poprzednika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.