Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

929


elvis

Rekomendowane odpowiedzi

aha i tak co tej 929 za 8 tys to ona zdrowa była... lakierowny tylko bak, ale dobrze wykonana robota, a całe owiewki w barwach teamu były akcesoryjne... dlatego też sie wtrąciłem do tematu...ale jeśli ktoś kto nie widział albo nie zna moto wie lepiej...trzeba trafić - okazje sie zdarzają tylko dopóki nie zobaczysz ty albo twój dobry znajomy to sie nie przekonasz, a znam wiele przypadków gdzie niby igła oglądana przez kilka osób okazała sie miną, z kupnem używanego moto nigdy do końca nie wiadomo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby do razu wybuchały ale były przypadki pekania mocowan. Druga rzecz że 954 to na prawdę fajny sprzęt ale puki co nie jest w moim zasięgu pieniężnym. Pewnie są na allegro jakieś po 13-14 tyś ale albo są to mega okazje albo zdyby, przynajmniej większość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga rzecz że 954 to na prawdę fajny sprzęt ale puki co nie jest w moim zasięgu pieniężnym. Pewnie są na allegro jakieś po 13-14 tyś ale albo są to mega okazje albo zdyby, przynajmniej większość.
Co do 954 to lepiej kupić w dobrym stanie za ok 12-13k 929 niż w opłakanym stanie za 14k 954.Co do porównywania tych obu 954/zx9 03r.Naprawdę nie ma co porównywać....Jesteś z Cz-ewy,więc na Kalecka masz rzut beretem wpadnij jak będzie pogoda zobaczysz na czym ludzie ostro latają może na 30 moto znajdziesz 1 kawę.A co do awaryjności znałem 1 954 co jej blok pękł no ale jak kolo miał ponad 100st silnik i non top gumował i nie zauważył,że mu termostat padł.Co do zx9 żadna sezonu nie wytrzymała (biegi lub panewki) Oczywiście wybór należy do Ciebie A motocykle typu R1/954/ZX9 itp to nie Virago, więc nie liczcie na to,że są szanowane mają 5k przebiegu i znajdziecie dużo perełek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że spotkasz jedna kawe to mnie wcale nie dziwi bo ludzie mają uprzedzenia do tej marki. Osobiście miałem okazje jeździć zx9 929 K1, K2, R1 i na moje odczucie najlepiej odpowiada kawa, pozniej 929. R1 z całym szacunkiem ale NIE. GSX-R jakoś do mnie nie przemawia nie mam w sumie powodu po prostu nie.Co do szanowania sprzętów to jak pisałem wcześniej jak oglądam już od kilku miesięcy motocykle to były 2 dziwiątki które można by było jechać ogladać i może z 5 929. PS Jak ktoś potrafi na kole jeździć powtarzam potrafi to z motocyklem się nic nie dzieje, ale jak ktoś czkawkę uskutecznia to nawet najlepszy sprzed wymieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.