Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ścigacz 50


michal_mazur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mój kolega nosi sie z zamiarem kupna ścigacza 50. Znalezienie informacji o takowych przypadło mnie (sam sie zglosiłem xD)i tu moja (a właściwie nasza) prośba Jakiego najlepiej ściga 50 kupić? najlepiej markowego i takiego który jest żywotny... oraz na co uważać w poszczególnych modelach.z góry dziekimichał M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mój kolega nosi sie z zamiarem kupna ścigacza 50. Znalezienie informacji o takowych przypadło mnie (sam sie zglosiłem xD)
to skoro sam sie zgłosiłeś to lepiej może poszukać na jakis innych forach o motorowerach a nie iść na łatwiznę i żyć z nadzieją że ktoś szybko odpisze i bedziesz bogiem w oczach kolegiBACA tu chyba chodziło o 50tke w plastiku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mój kolega nosi sie z zamiarem kupna ścigacza 50. Znalezienie informacji o takowych przypadło mnie (sam sie zglosiłem xD)i tu moja (a właściwie nasza) prośba Jakiego najlepiej ściga 50 kupić? najlepiej markowego i takiego który jest żywotny... oraz na co uważać w poszczególnych modelach.z góry dziekimichał M.
Derbi GPR 50ccm, jest ok.http://i16.tinypic.com/4rageh2.jpgAprlia RS 50 ccm , okhttp://www.gruppdilmoto.com/media/images/noticias/13.jpgYamaha TZR 50 ccm, okhttp://www.1000ps.at/wallpapers/bilder/Yamaha/TZR50.jpgNa co zwrocic uwage przy zakupie ??hmmm , ciezka sprawa.Ja bym zwrocil uwage na !!! ewentualne wycieki silnika , poprawki lakiernicze (po ewen.szlifach) kompresia silnika , zawieszenie -teleskopy-(ewentualne wyciaki oleju) lozyska na kolach ,dzialalnosc hamulcow ,ogolny stan techniczny, przedewszystkim Probna Jazda , nie do okola sklepu ,przynajmniej 30 kilosow.Najlepiej jak wezniesz kogos co zna sie na rzeczy.Bardzo szybko mozna se lapy popalic na padlinach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to skoro sam sie zgłosiłeś to lepiej może poszukać na jakis innych forach o motorowerach a nie iść na łatwiznę i żyć z nadzieją że ktoś szybko odpisze i bedziesz bogiem w oczach kolegiBACA tu chyba chodziło o 50tke w plastiku
Hmmmmm nie ide na łatwizne tylko pytam tutaj na fśm bo wiem że tu dostane jak zawsze potrzebne informacje... a jeżeli nie wiesz co napisać na temat ŚCIGACZY!! 50 to sie nie odzywaj a nie odrazu na mnie naskakujesz... i moze sam żyjesz nadzieją...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścigacz a co to ? ... , Motocykl Sportowy o Pojemnosci 50 cmm to co innego. nie ważne w sumie co kupisz bo po 95 roku prawie wszystkie szły na silnikach minarelli AM6,AM5 więc różniły sie tylko wyglądem , Honda i derbi mają tylko swoje silniki , a derbi od 02 chyba juz jedzie tez na minarelli więc wybierać tylko wygląd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 bieg mu wyskoczył w tej rs50, chyba dużo była latana na kole na 5 biegu nie no również zwracam honor, tylko ja ogólnie nie jestem za tym aby komuś kto nie ma w zasadzie żadnych uprawnień bo co to jest karta motorowerowa dawać coś co jedzie więcej niż 45km/hMotorower, moped - jednośladowy lub dwuśladowy pojazd, posiadający dwa, trzy lub cztery koła jezdne, wyposażony w silnik spalinowy o pojemności do 50 cm³[1] lub niewielki silnik elektryczny. Jego konstrukcja pozwala osiągnąć maksymalną prędkość do 45 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.