Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kawasaki Zxr Vs Suzuki Bandit Streetfighter


w-w-w-w-w5

Rekomendowane odpowiedzi

Mam od jakiegoś czasu prawko na A niedawno zakupiłem kurtke i kask teraz szukam jakiegoś motorka. Długo przeglądałem na allegro różne modele czytalem trochę na forum niestety mój fundusz kończy sie na 4500 ewentualnie jestem w stanie dac 5000 za motocykl. Na allegro zainteresowały mnie 2 aukcje http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1535728 i http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1550530. Możecie mi powiedziec wszystko co wiecie na temat tych motockli serwisowania, spalania, ewentualnej ceny częsci, jakich awarii można się spodziewać no i najlepiej wszystko wszystko i co myślicie na temat tych motocykli jako pierwsze maszyny. I co do tej banditki to wydaje mi się tania jak na ten rocznik i wogóle.... Co myślicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób zaczyna od wymienionych przeze mnie motocykli i żyją. Naprawdę nie wiem czy jest sens zaczynać od mniejszych pojemności. Masz prawo jazdy ? jeśli tak to pewnie na kursie jeździłeś motocyklem o pojemności 250 ccm. Obawiasz się że nie ogarniesz 500 ccm czy jak ? pozwól sobie doradzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wnikam.Z 250 ccm - Suzuki GN 250, Honda CB 250 Two Fifty, Suzuki GZ 250 Marauder, Honda Rebel 250, Yamaha Virago 250. Są to motocykle w stylu chopperowskim ;) Z czego ja osobiście wybrałbym jak już to GNa 250. Z 125 ccm to najpopularniejsze i niezawodne są Honda CBR 125, Honda NSR 125. W kwocie jaką dysponujesz powinieneś spokojnie któryś z wymienionych powyżej motocykli wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Brosik za taka aktywność w moim temacie ;) rzeczywiście te małopojemnosciiowe motorki nie sa już takie ciekawe. Caly czas pracuje nad przekonaniem "mamusi" do normalnego motocykla. Powiedzcie mi jeszcze czy wybrałem dobry czas na zakup motoru czy jeszcze powinienem z tym zaczekac (chodzi mi o ceny posezonowe) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Brosik za taka aktywność w moim temacie ;) rzeczywiście te małopojemnosciiowe motorki nie sa już takie ciekawe. Caly czas pracuje nad przekonaniem "mamusi" do normalnego motocykla. Powiedzcie mi jeszcze czy wybrałem dobry czas na zakup motoru czy jeszcze powinienem z tym zaczekac (chodzi mi o ceny posezonowe) ...
Siemka posezonowe ceny są niższe weź za przykład mój ulubiony sklep z akcesoriami częściami do moto olejami itp. www.motolizak.pl we wrześniu castrol 2t kosztował 42 zł a teraz tylko 37.99.Zajebisty ten sklep bo mają szybką wysyłkę i nie ściemniają jak czegoś nie mają- trudno aby mieli wszystko u siebie na stanie.Szerokości i przyczepności.Adimotolizak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motomaniak, czytaj ze zrozumieniem. Koledze chodziło o ceny posezonowe motocykli a nie części, olejów itp sprytnie zareklamowałeś swój sklep Motocykle po sezonie są przeważnie troszkę tańsze. Najprawdopodobniej dojdzie Ci do zakupu motocykla koszt wymiany materiałów eksploatacyjnych (olej, filtry, klocki, płyn hamulcowy itd). Mało kto wymienia te wszystkie rzeczy tuż przed sprzedażą. W zimę przygotujesz sobie elegancko sprzęta a gdy nadejdą pierwsze dni ciepła zaczniesz od razu śmigać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.