Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Fz1 Fazer 08' Z Nysy - Zerknijcie Proszę....


battlax

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Proszę o wszelkie opinie na temat fazerka z linka poniżej. Powiem szczerze że na fotkach to dla mnie rewelka. Tylko wydaje mi się cena trochę dziwnie podejrzana. Może ktoś przypadkiem już go widział. Please o wszelkie sugestie. Dzięki.....Oczywiście rocznik 06'. Pomyliłem się w tytule. http://allegro.pl/item720356005_yamaha_fz1...povic_puig.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Proszę o wszelkie opinie na temat fazerka z linka poniżej. Powiem szczerze że na fotkach to dla mnie rewelka. Tylko wydaje mi się cena trochę dziwnie podejrzana. Może ktoś przypadkiem już go widział. Please o wszelkie sugestie. Dzięki.....Oczywiście rocznik 06'. Pomyliłem się w tytule. http://allegro.pl/item720356005_yamaha_fz1...povic_puig.html
Z fotek dla mnie ok, ale najlepiej pojechać, pooglądać na miejscu, zrobić jazdę próbną. Bo różnie bywa jak ja szukałem to wybrałem się do Gliwic oglądać fz1 nawet w takim malowaniu, z fotek była igła. Umówiłem się z typem na oglądanie i na miejscu się okazało, że motocykl jest bez baku o czym pan sprzedawca zapomniał mi powiedzieć, bo właśnie "wczoraj" mu upadł i dał do lakiernika. Jakbyś go oglądał to zwróć sobie uwagę jak się zbiera z dołu bo ma założonego tłumik akrapowicza więc prawdopodobnie ma wyrzucony exup, który jest w oryginalnym kominie. A co do ceny to jak patrzałem na necie to co Ci sie nie podoba za mała czy za duża?P.S. A co do samego motorka to polecam sam dosiadam takiego i jestem zadowolony na maxa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam zbytnio się nie znam, lecz zauważyłem iż zdjęcia są gdy miał na blacie 13.500km przejechane a tu pan pisze, że już ma 15.500 patykaw 2tysie km mogło się dużo zdziałac ;] ktoś powie "co to 2 tysie robie to na tydzien czy 2, ale jednak ;p)warto byłoby o to zapyta - według mnie zdjęcia są zrobione zaraz po sprowadzeniu, a jak wygląda teraz to kto wie ^^ByQEDIT:większych zastrzeżeń - brak piękny sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi też wydaje się nieźle odpicowany, natomiast cena jest dziwnie niska. Mając na uwadze wszystkie dodatki i rzekomo idealny stan. Coś bliżej na temat wspomnianego EXUP'a napiszecie? Bo nie bardzo wiem "z czym to się je"
cyctat ze ścigacz.pl:Innym standardowym rozwiązaniem dla sportowych Yamah, coraz częściej stosowanym przez innych producentów, jest zastosowanie systemu EXUP sterującego zjawiskami falowymi powstającymi w układzie wydechowym.Między innymi dzięki wykorzystaniu EXUP charakterystyka jednostki napędowej została zmieniona tak, aby uzyskać lepszą charakterystykę w średnim i niskim zakresie obrotów. Oczywiście kosztem tego zabiegu jest spadek mocy maksymalnej do 150 KM, ale i tak jest to wartość w zupełności wystarczająca do poruszania się po naszych dziurawych drogach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.