Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co Po Cebuli...?


Dar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Planuję zmienić moto jakoś w przyszłym sezonie, jednak mam problem z wyborem odpowiedniego... Moto ma być głównie do miasta, ale na dalsze wypady również, dlatego szukam moto w wersji S, z owiewką. Choppery/cruisery i plastiki nie wchodzą w grę. Początkowo mój wybór był prosty - FZ6 powyżej 2004. Wtrysk, owiewka,98km, ekonomiczny itd, ale jak rozmawiałem z użytkownikiem Fazera, powiedział, żebym go sobie odpuścił, że niby ma 98 koni ale jest jakiś taki nie teges i że się zawiodę.Ok, teraz konkrety. Moto które mnie interesują:1: FZ62: Hornet (zamiłowanie do Hondy =])3: SV 6504: CBR F4i (jedyny plastik na jaki ewentualnie mogę się zgodzić)początkowo Kawy mnie nie interesowały, ale jak zobaczyłem Z750 na żywo, to chyba wysunął się na pierwsze miejsce w mojej liście, oczywiście Z750S.Niestety nie mam możliwości objeżdżenia tych maszyn, bo żaden z moich znajomych owych nie posiada. Prosiłbym użytkowników owych maszyn o podanie wad i zalet swoich moto, a może polecicie mi jakieś inne, które do tej pory nie zauważałem. Mam do wydania około 14kDzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po cebuli kupiłem TDM 850. Z tą kasą jaką dysponujesz kupisz już TDM 900.Motocykl godny uwagi, wygodny, uniwersalny, idealny na długie trasy, niskie spalanie.Ostatnie moje tankowanie 5,56 l przejechane 142km !!!Moim zdaniem bardzo dobre osiągi, lecz sprzęt nie najlżejszy waga ok 230kg.Przed jego kupnem zastanawiałem się nad CBF-ką, Hornetem, Fazerem.Jednak wybór padł na TDM i nie żałuję. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zachęcam zajżeć na forumhttp://www.tdm.pl/forum/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Kawasaki Z750S, wersja z półowiewką produkowana była w latach 2005-2006.Koszt zakupu od ok. 13 do 16 tys. zł.Na plus przemawia atrakcyjny wygląd, czytelne zegary (analogowy obrotomierz i prędkościomierz), o spalaniu różnie piszą...750 na pewno swoje spali i nie liczyłbym na 4,5 litra na 100 km, tylko zapewne ok. 6-7 litrów. Mam kilka artykułów na kompie o Z750, jak coś to pisz na PW to podeślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Kawasaki Z750S, wersja z półowiewką produkowana była w latach 2005-2006.Koszt zakupu od ok. 13 do 16 tys. zł.Na plus przemawia atrakcyjny wygląd, czytelne zegary (analogowy obrotomierz i prędkościomierz), o spalaniu różnie piszą...750 na pewno swoje spali i nie liczyłbym na 4,5 litra na 100 km, tylko zapewne ok. 6-7 litrów. Mam kilka artykułów na kompie o Z750, jak coś to pisz na PW to podeślę.
No tak jak pisałem w pierwszym poście, Zeta bardzo bardzo mi sie podoba =]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.