Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wnioski O R6


RUPI

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyglądo "komfort" jazty,pozycja itp na r6 z roku ~04-06, bo jak "macołch" rok 02 to było całkiem nieżle, nie wiem czy jest to tylko lift zewnetrzny czy grubsze zmiany.No i oczywiście awaryjnosc, co sprawia problemy co sie psuje i na co zwracac uwage. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam R6 z 07r,to ten sam model co 06 o ktory pytasz,pozycja raczej sportowa ale jednorazowy przebieg 300-400km nie stanowi problemu o ile w miare szybko sie jedzie.Co do awaryjnosci to mam przebieg niecale 15tys z czego ja zrobilem 4tys bezproblemowo nic sie nie dzieje.Polcam ten sprzet bo na prawde potrafi ostro zapier...Aha bo pytasz o rocznik 04-06 to nie to samo bo 06 to juz nastepny model nie ten co 04 05 i zmiany sa dosc znaczne i nie tylko wizualne ale glownie techniczne jak np Yamaha Chip Controlled Throttle (YCC-T),ale roznic miedzy rocznikami 06 a wczesniejszymi jest duzo wiecej i mozna smialo powiedziec ze to calkiem inny sprzet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo tych od 2006r wciąż niedowieżam że ten sprzęt ma czerwone pole na 17 500 obrotów <wow> ciekawe jak się na tym jeździ, pewnie do 12 tyś nic się nie dzieje ale to tylko zgaduje bo nie jeździłem.A co do samego komfortu to sprawa indywidualna, wątpię czy na wielogodzinne wypady jakikolwiek sport będzie mniej lub bardziej wygodny, zawsze dupa plecy i kolana będą odpadać. Ale są tacy co jeżdżą po Europie sportami i nie narzekają bo takie sprzęty nie kupuje się kierując się komfortem. Zresztą twardym trzeba być a nie miętkim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rozglądac się bardziej za rocznikiem 06-07, niż np rok starszym,(oczywiście dali godomy o tej wersji z "normalnym" wydechem, a nie tym "predatorem z krótką rurką" A przebiegi i tak starom sie nie robic większe niż 300km więc wszystko gra.takie sprzęty nie kupuje się kierując się komfortem. Zresztą twardym trzeba być a nie miętkim wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rozglądac się bardziej za rocznikiem 06-07, niż np rok starszym,(oczywiście dali godomy o tej wersji z "normalnym" wydechem, a nie tym "predatorem z krótką rurką" A przebiegi i tak starom sie nie robic większe niż 300km więc wszystko gra.06-07 to wlasnie ta wersja jak to mowisz z krotka rurka.a tak na marginesie moja jest do kupieniahttp://moto.allegro.pl/item703224356_yamaha_r6.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.