Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co Wybrać?


cris2011

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Chciałbym kupić sobie motocykl mam do wydania do 6000zł i jeszcze nigdy nie miałem takiego sprzetu a raz tylko miałem okazje jechac motocyklem do tej pory kulam sie na skuterku.Mysle ze na początek wystarczy mi jakas 600cm3 przegladaja allegro bardzo podobaja mi sie (w takiej kwocie) Suzuki GSX 600 F.Co sadzicie o tym wyborze a moze doradzicie mi cos innego.Prosze pamietac ze jestem bardzo poczatkujacy , nie dam rady przekroczyc podanej kwoty i zeby motor byl juz zarejestrowaqny w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prafko jest? jakieś ciuchy na moto już masz? Jak tak to pomyślimy dalej co Ci tu doradzić jak nie to przydałoby sie dozbierać i zdać kat. A. A jak chcesz bez tych dwóch rzeczy pośmigać, to jak najbardziej możesz... ale na kibelku pamiętaj skoro raczkujesz to możesz niezwykle szybko zrobić sobie kuku na jakiejś 600tce.tyle dobrze ze chociaż sie najpierw pytasz, ale nie od razu kupujesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądając alledrogo możesz się zatrzymywać na takich moto jak cb500 xj600 gsx600f i tym podobne. Poczytaj forum odnośnie tematów co na pierwsze moto na tym i na innych portalach. Za 6kpln to rewelacji nie będzie, omijałbym gs500 jeśli nie masz pewnego źródła, bo to konik handlarzy ile dostaniesz za kibelka? pytam, bo w tigeropodobnych nie polecam śmigać a kachol lepiej kupić od razu z tej przynajmniej średniej półki, bo będziesz miał na dłużej. Domniemam tu ze nie masz jak na razie czegoś konkretnego na głowie. chyba ze się mylę. znajdziesz jakąś sztukę w międzyczasie to zapodaj to sie rzuci łokiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A co myslicie o Kawasaki ER 5 500?? Nadaje sie na pierwszy motor?Jakie sa jego realne osiagi i jak zachowuje sie przy jezdzie z pasazerem?
Kolega mial takiego na pierwsze moto i sobie chwalil. Spokojnie mozesz w cos takiego celowac. Na pewno na poczatek nie bedzie ci mocy brakowac ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GPZ 500 to też dobry wybór, 60 KM, dość elastyczny silnik, małe spalanie, prosta konstrukcja i obsługa, tylko dwa gary, nowsze wersje (chyba od 94 roku) prakrycznie bezawaryjne. Ceny 4-5 tys... Moja przykładowa http://bikepics.com/pictures/1645096/PS: Poczekaj, po wakacjach będe kupował VFR i sprzedam CI moją GPZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak 600 to xj600 cudny motocykl jak pincet to er5 sie nadaje, gs500 tez, cb500 tez kwestia co Ci sie bardziej podoba i jest wygodniejsze Co do xj która, ktoś tu zapodał:- mało zdjec- brak opisu- ukradli jej lusterko- ubili tłumik prawy, wiec wiadomo czemu brakuje lusterka- zegary trzaśnięte/ dziuraweWiecej zdjec poproś, dokładny opis i jedź poszłychac i zobaczyc sprzeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pierwsze moto jeżeli juz chcesz 600ccm to Xj600diversion, jest wmiare ospała, w winkle tez ładnie wchodzi tylko zadbaj o dobre opony. A tak pozatym to poczciwa gs500E lub CB500, 2 garki tansze w serwisie, masa podobna. A jak chcesz serio coś lekkiego to CB1 gsf400 etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli u mnie decyzja będzie raczej na XJ600.A jeszcze takie głupie pytanie. Czym sie różni diversion od zwykłej xj ?A co do tej wyżej podanej N'ki to od razu widać, że przerobiona z wersji S przez to zegary takie jakie są, mocowanie lampy - samoróbka, miejsce na śrubki pod bakiem do owiewki i brak tych dekielków z przodu przy główce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.