Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

"choperek 250" Dla Kobitki - Pomóżcie!


berni80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Szanowne siostry i bracia motonici, mam do Was ogromną prośbę. Otóż sprawa wygląda następująco:Moja ładniejsza połówka zawzięła się i postanowiła zostać motocyklistką. Od miesiąca chodzi na prawko i jak wszystko ułoży się po jej myśli to przed końcem wakacji zdobędzie upragnione uprawnienia Jest ona niedużą, drobną osóbką która nigdy nie dosiadała dwóch kółek, póki co dzielnie walczy na kursie z ETZ 250 i CBF 250 i całkiem nieźle jej idzie. (a mnie duma rozpiera ). Zacząłem się więc rozglądać za moto dla Niej. Na pytanie: "jakim motorkiem chciałabyś kochanie jeździć?" odpowiedź pada zawsze ta sama: "choperkiem!!!" Jedno co jest w tej chwili pewne to to, że nie będzie to moto przekraczające ćwierć litra. Przglądając ogłoszenia "zamrógały" do nas jak na razie Kawasaki EL250, Yamaha Virago 250 oraz Suzuki GN250 - który jeśli chodzi o wygląd oraz cenę, póki co jest zdecydowanym faworytem W związku z powyższym bardzo proszę o opinie i wszelkie sugestje na temat 250`ątek które wymieniłem jak również o propozycje innych sprzęcików. Osobiście nigdy nie miałem do czynienia z tego typu motorkami więc będę dozgonnie wdzięczny za opinie użytkowników.Z góry dziękuję za pomoc.Lewa w górze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawa EL to raczej sportowy silnik w czoperowej ramie. GN 250 to dobry motor, tylko wygląd czoperopodobny. Virago to jest chopper z prawdziwego zdarzenia. Jest jeszcze Honda Rebel 250 - też ładna i sprawdzona. No i Romet (Jinlun, Wektor) 250 - chińczyk a'la Honda 250, głównie dla majsterkowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o chińszczyznę to nie biorę wogóle takiego rozwiązania pod uwagę. Virago i Rebel to bardzo ładne motocykle, ale mam wrażenie że są dużo cięższe i mniej zwrotne od GN 250 co w przypadku osoby zaczynającej przygodę z moto ma strategticzne znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.