Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jaki Motor Dla Wysokich?


dami_an123456789

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 192cm i dobrze się czuję na gpz500 i gs500, parę razy jeździlem na cbr600f i też było fajnie nie wspominając, że na prawko uczyłem się na YBR125 i 250 i nie narzekałem. Ale i tak wszyscy będą uważać że powinieneś mieć DRbig. Ja osobiście nie przepadam za takimi wielkimi klamotami. Mój znajomy miał 210cm albo i więcej i chyba równie dużo wagi i jeździł cbr600r to wyglądał naprawdę idiotycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie o to chodzi co mnie sie podoba czy nie podoba.Ale tym stwierdzeniem utwierdziłeś mnie(i chyba nie tylko mnie)w przekonaniu że marne masz pojęcie o motocyklach.Piszesz że przód turystycznych Ci sie nie podoba,to tak jakby powiedzieć że twarze blondynek(nie mam nic do tego koloru włosów ;) )Ci nie odpowiadają...Stary,motocykle turystyczne są tak zróżnicowane pod względem stylistyki a Ty twierdzisz że żaden turystyk Ci sie nie spodoba...Powiedz wprost że podoba Ci sie R6 i wsio na ten temat Chyba że źle odbieram Twoje słowa,w takim razie zwracam honor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

z miłą chęcią przyłącze się do dewagacji na temat wyższości blondynki nad blado cerą rudowłosą pięknością.albo bez jaj, moja rada jest krótka - kup sobie chłopie jakiś katalog z motocyklami ( może być również używanymi ) do nabycia w każdym empiku lub budce typu kiosk ruchu, następnie idziesz do klopika na posiedzenie dłuższe, i sobie wybierasz co ci się podoba a co nie, ALEbiorąc pod uwagę twój wzrost patrzysz jaka w danym modelu sprzęta jest wysokość siodła od ziemi,P/S Mój wzrost 194cm, posiadany sprzęt Triumph Trophy 1200, 98KM, wysokość siodła 830mm - i nie wydaje mi się że wyglądam na nim źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.