Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jaki Następny ?


Vampiria

Rekomendowane odpowiedzi

bierz BMW F 800 zdrowy , mały przebieg , kupiony w BMW Sikora . Prawie nowizna.http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1198456
o nie tylko nie BMW Bart... nie wiem jak Ci to wyjaśnić, po prostu kocham HONDY ... co do tej SV, to tak piękny motocykl, interesujący wręcz... Myślę,że nie da się stwierdzić jednoznacznie, która marka przoduje - choć z tego co czytałam, ostatnie osiągi SUZI są imponujące... Myślę,że wszystko zależy od modelu motocykla po prostu. Czy ktoś ma jakąś SV, zalety, wady? ale tak praktycznie bo poczytać sobie gazety może każdyBrutusie ;> i to też właśnie czynię.. jak na razie najlepiej mi się jechało na F2, ale nie spróbowałam jeszcze wszystkiego tego, na co mam ochotę ;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bierz BMW F 800 zdrowy , mały przebieg , kupiony w BMW Sikora . Prawie nowizna.http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1198456
fajna dzida ale blad masz w ogloszeniu w roczniku produkcji ;)
o nie tylko nie BMW Bart... nie wiem jak Ci to wyjaśnić, po prostu kocham HONDY ... co do tej SV, to tak piękny motocykl, interesujący wręcz... Myślę,że nie da się stwierdzić jednoznacznie, która marka przoduje - choć z tego co czytałam, ostatnie osiągi SUZI są imponujące... Myślę,że wszystko zależy od modelu motocykla po prostu. Czy ktoś ma jakąś SV, zalety, wady? ale tak praktycznie bo poczytać sobie gazety może każdyBrutusie ;> i to też właśnie czynię.. jak na razie najlepiej mi się jechało na F2, ale nie spróbowałam jeszcze wszystkiego tego, na co mam ochotę ;>
generqlnie kazdy jest zadowolony z SV a po zalozeniu komina przelotowego jest bajecznie a co do marki to jedni lubia grzybki a inni ... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VFR-ka jest troszke cięzka... silni bardzo dobry V4. dosc ekonomiczny i bezawaryjny. 100koni daje jakos rade. Najlepiej sie przejechac na kazdym z wybranych modeli i dokonac wyboru. Ja tak zrobilem. Wybór padł wlasnie na VFR-ke.
Hmm..waga mnie nie przeraża, byle bym do ziemi sięgnęła Miałam okazję jechać na CBR 1000 - jakieś 250 kg ? stara Dualka, może kojarzycie... byłam kierowcą z plecakiem i sama też na niej jechałam, super się prowadziła, ale na parkingu jakiekolwiek manewrowanie nie należało do komfortowych ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE !! BROŃ CIE MATKA JEDYNA !!! Beda kumplom z kółka miłośników figurek wapiennych pokazywać , jaki kozak jestem , i że wszyskie laski z forum sie o mie bijom .
hehehehe no tak, jest się czym pochwalić ;p Podsumowując, tak jak pisaliście przejadę się tymi sprzętami, którymi jestem zainteresowana i potem się okaże. Dziękuję za pomoc, gdyby ktoś miał jeszcze jakieś sugestie to będę zobowiązana. p.s. i tak pewnie wyjdzie spontanicznie wszystko..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. taka wisi już na alledrogo przynajmniej od grudnia, z racji tego, że całkiem niedawno poszukiwałam SV, ten link niejest mi obcy. Póki co tyle mogę Ci podesłać: http://www.scigacz.pl/Suzuki,SV650,893.html Zadowolenia daje duuuuuużo, nawet jak stoi w garage i czeka na sezon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. taka wisi już na alledrogo przynajmniej od grudnia, z racji tego, że całkiem niedawno poszukiwałam SV, ten link niejest mi obcy. Póki co tyle mogę Ci podesłać: http://www.scigacz.pl/Suzuki,SV650,893.html Zadowolenia daje duuuuuużo, nawet jak stoi w garage i czeka na sezon.
ha! widziałam go, jest piękny!! Ej no...mam korbę... nie wiem juz sama nie wiem...moze kupie 3 ?
Napiszę tylko tyle :VTRJest to HondaPojemność 1000O tym jak brzmi już pisał nie będę bo to trzeba usłyszeć !!!!!! mała próbka KlikOczywiście napęd łańcuch.Wszystko czego potrzebujesz.
Z ciekawości - jakie spalanie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomym jest to ze VTRa jest paliwożerna ale nikt nie powiedzial ze bedzie tanio ;)Bardziej martwi mnie charakter takiego motocykla czyli V2 sportowe. osobiscie bym odradzal dziewczynie o wzroscie 160cm VTR, TL czy duża duka (np 996 i w góre) to motocykle stosunkowo agresywne i moze sie okazac ze po 400tce za bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam 160 cm i długo zastanawiałam się nad wyborem moto. Fazer zawsze mi się bardzo podobał, ale odpadł w przedbiegach właśnie z uwagi na swoje gabarty, w końcu bezpieczeństwo ponad wszystko! A średnio przyjemnym jest balansowanie na paluszkach i świadomość, że przy każdym postoju możesz nie utrzymać moto i zaliczyć glebę.Słuchaj, jak chcesz przyjeżdżaj do mnie do garage i mierz się do SV. To chyba najlepsze rozwiązanie, żeby przysąść się do różnych motocykli i wówczas zdecydować.PozdrawiamKasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.