Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kawasaki Zx6-r


kendzior

Rekomendowane odpowiedzi

WitamJeśli temat już był z góry przepraszamPrzymierzam się do kupna zx6-r z 1998 lub 1999 rokuPo przeglądnięciu google i różnych forum coraz bardziej zastanawiam się co z tymi ramami?W jednym miejscu pisze, że pękają od gumowania a w innym, że taka wada fabryczna i że może pęknąć nawet przy spokojnej jeździe i że niby kawasaki je wymieniało w ramach serwisu (tylko jak to sprawdzić?)Jeśli ktoś z Was ma jakąś widzę na ten temat to będę wdzięczny za opinie i sugestie.Z góry dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ZX-6r. Rocznik 2002. W momencie zakupu motocykl miał 3 lata a kupiłem go od mojego kumpla. Motocykl był bardzo zadbany- zero wad a i przebieg bardzo nieduży. Znałem motocykl dość dobrze zanim zdecydowałem się na kupno. Nie był katowany i to wiem na 100%.Jakież było moje zdziwienie gdy zobaczyłem pewnego pięknego poranka małą ryskę zaraz za wlotem powietrza z prawej strony ramy! No niestety -rama zaczęła pękać. Pojechałem do serwisu- tam mi powiedzieli że trza ramę wymienić- spawać nie chciałem! Koszt ramy o ile dobrze pamiętam to około 4000 + przełożenie 1000. Kurwica mnie wzięła więc spokojnie wystawiłem złoma na allegro- obniżając koszt motocykla o cenę zakupu nowej ramy! Może miałem pecha! Może to te nasze polskie drogi! Nie wiem- ale jednego jestem pewny! Każdemu odradzę zakup tego złomu! Bo tłumaczenie w Serwisie Kawy że niby trwa wyścig zbrojeń między producentami i że motocykle się stają co raz bardziej delikatne mnie nie interesuje! To nie są zabawki dla dzieci tylko poważny sprzęt na którym można sobie zrobić poważną krzywdę - a pękająca rama to nie przelewki! Co do silnika nie miałem żadnych zastrzeżeń! Co do prowadzenia w sumie też nie! Niewygodnie jak na każdej tego typu maszynie! Ale z tymi ramami to dali cała na całej długości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra.. Ja bym się też nieźle wkur.ił...Znałem jednego ziomala co miał starą zx6 98r i od gumowania mu rama nie pękała,ale za to biegi się wywaliły najpierw 2 a później 3.Słyszałem też,że ramy pękały w kawach ale aby takie hasło w servisie usłyszeć.. 2 kumpli lata zx 10r a jeden 636 i ostro gumują ale jak narazie ramy mają ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.