Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rpz Team


Rekomendowane odpowiedzi

potwierdzam było super teraz muszę zdjęcia poprzeglądać i filmiki poskładać , impreza zaliczona i udana 600km nabite fajnie było No i zdjątka, jak sklecę film to też go tu wrzucę zdjęcia 1: http://picasaweb.google.pl/MarekG.marcome/...OPdrPGZuKrf4QE# zdjęcia 2: http://picasaweb.google.pl/MarekG.marcome/...CNHogZnfypLPKw#
Foty Ogień hehe ja i tam czekam na Płytke z całym materiałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 699
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A Wy byście dawali znać jak kajś latacie (szczególnie w weekend), bo potem muszę sam napier...
ale Ty ponoć motoo nie masz teraz
lepiej pomyslcie czy nie potrzebujecie z fazera jakis kierunkow resztek paliwa z baku albo czegos innego co moge odkrecic poki nie ma specjalisty od szkod:]
mnie się przyda przednia oponka na wymiane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Ty ponoć motoo nie masz teraz
Od czwartku nie mam. Ale piszę bardziej ogólnie. A nie potem się musze dowiadywać że latacie jak ktoś gruzuje ewentualnie jak się okazuje że byliśmy w tym samym miejscu i czasie, ale się nie spotkaliśmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pocieszenie powiem wam chłopaki, że wiele nie straciliśmy z jazdy. Postanowiłem wykorzystać świetną pogodę i uratować nasz honor przejeżdżając dzisiaj Salmopolem. Połowa drogi jest w remoncie, a na drugiej jest pełno żwiru, kamyczków etc. Może 30 % da się przejechać z prędkościa dająca frajdę z jazdy bo resztę to raczej spacerowo. Tak czy siak dzięki za wypad i teraz powodzenia w walce z ubezpieczalnią Pechu Btw. widziałem, że w kabinie tej lawety Ci się spodobało nawet bo już po paru sekundach poczułeś się jak zawodowy driver

A nie potem się musze dowiadywać że latacie jak ktoś gruzuje ewentualnie jak się okazuje że byliśmy w tym samym miejscu i czasie, ale się nie spotkaliśmy.
My z Darem mieliśmy miejsca w "pierwszym rzędzie" niestety i powiem Ci szczerze, że tego spektaklu nie masz co zazdrościć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.