Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rpz Team


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 699
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To teraz czas na podziękowania:-rodzicom - za udostępnienie ogrodu-tatusiowi - za flaszkę-mamusi - za to, że dała kasę, żeby odkupić tą flaszkę-młodej - ze nas zaprosiła na 15 maja -babci - za pyszne rogalikiA ekipie za tekst "ej jasno się robi" Następnym razem chyba trzeba zacząć w piątek i zabawa do niedzieli będzie Daro trzeba było mówić, dałabym ci ogórki na drogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie kto by sie pisał na wypad na 2 dni pod namiot do Sromowców niżnych to jest koło granicy słowackiej jest tam pole namiotowe (7zł od osoby) naprawde dobrze wyposażone (byli tam moi rodzice) a z tamtąd poleciec na słowackie serpentyny.Tak narazie wstepnie zbieram zapisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać jaka była udana impreza ;)a ja zbieram materiały do naszej pracy magisterskiej która napisze z Darem ;)a powtórzenie odkacowej metody poskutkowało i byłem jak nowy ;)
Ojjj zbierasz, zbierasz Daro jeszcze dwa dni i spokojnie będziecie mogli zacząc pisać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie kto by sie pisał na wypad na 2 dni pod namiot do Sromowców niżnych to jest koło granicy słowackiej jest tam pole namiotowe (7zł od osoby) naprawde dobrze wyposażone (byli tam moi rodzice) a z tamtąd poleciec na słowackie serpentyny.Tak narazie wstepnie zbieram zapisy
Wstępnie się piszemy, tylko jak ci pisałem lepszym wyjściem by był domek, (nie trza wozić śpiworów i namiotów), co do trasy masz może już coś?? gdzie i jak? może coś po drodze się zobaczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie się piszemy, tylko jak ci pisałem lepszym wyjściem by był domek, (nie trza wozić śpiworów i namiotów), co do trasy masz może już coś?? gdzie i jak? może coś po drodze się zobaczy
jeszcze szczegółów nie ustaliłem ale tata powiedział mi ze sa tam jakies kwatery na ty polu zadzwonie i zapytam sie jaki koszt byłby i wam napiszeCzyli wstępnie: -Ja-marek i plecaczek i ??? kto chetny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.