Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

CzĘstochowa Tychy


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie jestem tu nowym przyszłym niedoszłym motocyklistą na prawko czekam lecz nie doczekam się do wyjazdu na Częstochowę czy byłaby możliwość podpięcia się jako plecaczek do kogoś z was??? Niestety nie mam tu znajomych zmotocyklowanych ponieważ przeprowadziłem się z Bieszczad niedawno a strasznie mi zależy by być na rozpoczęciu sezonu. Oczywiście dostosowałbym się do wszystkiego, na paliwo tez się dołożę. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

"Impreza"http://www.jasnagora.com/wydarzenie.php?ID=554117/18 IV, sb/nd - VII Motocyklowy Zlot Gwiaździsty sobota, 17 kwietnia18.00 - Spotkanie motocyklowe w sali o. Kordeckiego - Koncert Polskiej Pieśni Patriotycznej.21.00 - Apel Jasnogórski niedziela, 18 kwietnia Zbiórka motocyklistów na Górce Przeprośnej10.00 - Wyruszamy paradą motocyklową na Jasną Górę12.00 - Msza św. i poświęcenie motocykli więcej: www.jasnagora.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot w Częstochowie odbędzie się bez zmian, jednak będzie to także msza w intencji ofiar. Marek powiedział, że będą na nas czekać. Strażak my w zeszłym roku jechaliśmy z Sarnowa i ekipa dojechała w całości, nikt sie nie zgubił. Więc proponuje 8.20 pod piramidą, 8.40 wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta w tamtym roku z tychów wyjechało około 100-120 motocykli mniej więcej ale do sarnowa na pewno nie dotarło tyle .Wiekszosc staneła tam którzy jechali poprosty po trasie. cała kolumna z tychów w czasie jazdy rozciągnieta była jakies 1,5 km.ja dalej opcjonuje za 8:30 a wyjad o 9:00 bo sam przyjzd pod piramide bedzie troche trwac wiec dajmy ludziom szanse dojechac.A u ciebie kto bedzie chciał stanąc napewno stanie. Poprostu poczekajcie w sarnowie az dojedziemy .jak wyjedziemy o 9:00 to na 9:30 bedziemy przeciez możecie też wy poczekac i umówic sie troche pózniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.