Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Częstochowa 2010


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 277
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

polecam bylam w tamtym roku na swieceniu lecz dzien predzej nocowalismy w Campingu Oleńka bylo ciekawie

a tak pozatym jak ma ktos miejsce na zadupku przygarnac plecaczka to prosz o kontakt na pirv pozdrawiam
na szczescie zlot na podczepke pielgrzymki organizowany na kampingu umarł i w tym roku go nie bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tragedią jaka spotkała nasz kraj myślę że dobrze by było aby wszyscy którzy wybierają się do Częstochowy zaczepili na motocyklach biało-czerwone flagi z kirem i aby każdy zabrał ze sobą znicz. Tylko tyle możemy zrobić, a może aż tyle. Nie wiem czy to dobry pomysł i nie wiem jak będzie przez wszystkich nas odebrany dlatego piszcie co o tym myślicie, a jeśli uważacie że dobrze by było w ten sposób uczcić ofiary tej strasznej katastrofy, to przekażcie innym , na innych forach, telefonicznie lub w inny sposób, aby zabrali ze sobą flagi i znicze.A to cytat ze strony organizatora rozpoczęcia sezony "Międzynarodowego Rajdu Katyńskiego"Zapraszamy wszystkich motocyklistów na uroczyste rozpoczęcie sezonu motocyklowego będące jednocześnie oddaniem czci osobom, które zginęły w katastrofie pod Smoleńskiem.W sobotę, 17 kwietnia o godzinie 18.00 - spotkanie pamięci w sali Ojca Kordeckiego połączone z koncertem pieśni Poleskich Sokołów. W niedzielę, 18 kwietnia o godzinie 12.00 - Msza Żałobna za Prezydenta Rzeczpospolitej Lecha Kaczyńskiego - prosimy o przybycie wszystkich tych motocyklistów, którzy w ten symboliczny sposób pragną uczcić pamięć Prezydenta, jego małżonki i wszystkich osób, które zginęły 10 kwietnia w drodze do Katynia. Więcej na stronie:http://www.rajdkatynski.net/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tragedią jaka spotkała nasz kraj myślę że dobrze by było aby wszyscy którzy wybierają się do Częstochowy zaczepili na motocyklach biało-czerwone flagi z kirem i aby każdy zabrał ze sobą znicz. Tylko tyle możemy zrobić, a może aż tyle. Nie wiem czy to dobry pomysł i nie wiem jak będzie przez wszystkich nas odebrany dlatego piszcie co o tym myślicie, a jeśli uważacie że dobrze by było w ten sposób uczcić ofiary tej strasznej katastrofy, to przekażcie innym , na innych forach, telefonicznie lub w inny sposób, aby zabrali ze sobą flagi i znicze.A to cytat ze strony organizatora rozpoczęcia sezony "Międzynarodowego Rajdu Katyńskiego"Zapraszamy wszystkich motocyklistów na uroczyste rozpoczęcie sezonu motocyklowego będące jednocześnie oddaniem czci osobom, które zginęły w katastrofie pod Smoleńskiem.W sobotę, 17 kwietnia o godzinie 18.00 - spotkanie pamięci w sali Ojca Kordeckiego połączone z koncertem pieśni Poleskich Sokołów. W niedzielę, 18 kwietnia o godzinie 12.00 - Msza Żałobna za Prezydenta Rzeczpospolitej Lecha Kaczyńskiego - prosimy o przybycie wszystkich tych motocyklistów, którzy w ten symboliczny sposób pragną uczcić pamięć Prezydenta, jego małżonki i wszystkich osób, które zginęły 10 kwietnia w drodze do Katynia. Więcej na stronie:http://www.rajdkatynski.net/
Pomysł z flagą bardzo dobry. Ja już mam flagę i na pewno będzie przypięta do motocykla. Uważam, że każdy z Nas powinien tak zrobić.Pozdrawiam i do zobaczenia w Częstochowie.(Pogoda ma być super)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olo_bytom @ 13.04.2010 15:55W związku z tragedią jaka spotkała nasz kraj myślę że dobrze by było aby wszyscy którzy wybierają się do Częstochowy zaczepili na motocyklach biało-czerwone flagi
Macie na serio porypane pomysły.Jak tak bardzo chcesz flagę to powieś se na balkonie a nie rób cyrku z rozpoczęcia sezonu. Ile to kuźwa z dnia na dzień patriotów wyrosło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast flagi to juz lepiej czarna wstazke ... Uwazam jednak ze samo przybycie na Jasna Góra wiedzac ze bedzie msza zołobna to juz piekny gest . A co do jednej z wypowiedzi na temat mszy załobnej Stało sie tak a nie inaczej, to tez bedzie msza za motocykistów nie zapomnijmy o tym choc to bedzie mialo inny charakter Jednak w obliczu tak wielkiej tragedi było by nie do pomyslenie gdyby to pominac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomektychy @ 13.04.2010 23:44A ja chciałem jechać na mszę dla motocyklistów a nie na mszę żałobną. Nigdzie nie będę przypinał flagi, Polacy mają to do siebie że w chwilach takich jak ta strasznie afiszują się "patriotyzmem" i polskością a na codzień Polak Polakowi wilkiem.
Po prostu nie jedz...i nie przypinaj flagi...proste jak budowa kosy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dragstar @ 14.04.2010 08:55
Olo_bytom @ 13.04.2010 15:55W związku z tragedią jaka spotkała nasz kraj myślę że dobrze by było aby wszyscy którzy wybierają się do Częstochowy zaczepili na motocyklach biało-czerwone flagi
Macie na serio porypane pomysły.Jak tak bardzo chcesz flagę to powieś se na balkonie a nie rób cyrku z rozpoczęcia sezonu. Ile to kuźwa z dnia na dzień patriotów wyrosło...Dragstar poczytaj troche gazet i informacji to nie rozpoczecie sezonu tylko msza zalobna to po pierwsze.Po drugie, wlasnie- jak malo wisi flag na balonach i oknach....szkoda... po trzecie, to nie z dnia na dzien wyroslo tak duzo patriotow, to sa patrioci, tylko teraz chca o tym powiedziec wszystkim.Zobacz jak patrza teraz na nas inne narody...Teraz kazdy wie ze POLSKA to (z malymi wyjatkami...)jeden wielki dumny honorowy narod i nikt i nic nie jest wstanie nas zniszczyc...PS. ja zawsze jezdze z flaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosma @ 14.04.2010 11:04dragstar, skad Tobie tyle ironii ? Wiecej wiary w ludzi. Wiem ze sa tacy i tacy ale czasem mozesz komus zrobic przykrosc nie trafiajac w osobe.Poza tym sam ojcier przeor prosil o godne i odpowiednie do żałoby zachowanie, oraz o przystrojenie motocykli biało-czerwonymi flagami z kirem.
Po prostu widok motocyklisty z przypiętą flagą ,źle mi się kojarzy.Naoglądałem się takich świrów nawet na polskich zlotach. Częstochowa to nie jest zlot więc w ten jeden dzień mógłbym zrozumieć ale jak ktoś mi pisze ,ze zawsze jeździ z flagą to dla mnie to jest delikatnie mówiąc śmieszne.A co do Częstochowy , jeśli ksiądz prosił to przypinajcie flagi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dragstar @ 14.04.2010 10:43Cyt: (ja zawsze jezdze z flaga)Hahaha to wszystko wyjaśnia :):):DTy nie jedziesz tam ani na rozpoczęcie ani na msze żałobną tylko po to ,żeby się pokazać i im większą będziesz wlókł za sobą flagę tym będziesz bardziej widoczny. Czy nie o to chodzi?
Koles az mi cie zal.Nawet mnie nie znasz a probujesz mnie osadzac.I na dodatek jest to dla ciebie smieszne.tak mi sie zdaje ze jestes z tych ludzi co nie szanuja nikogo i nieczego nie lubia swojego kraju i generalnie liczy sie tylko to zeby miec pelny brzuch, duzo kasy i cieplo w domu.Reszte maja gleboko w dupie.Zal ze tacy sa, no ale coz tacy tez chca zyc i zyja w tym swoim swiatku...a teraz puenta i jednoczesnie cytat-"Nie chce mi sie z toba gadac..."Ps. a z flaga jezdze dlatego ze jestem Polakiem i jestem gotow do duzych poswiecen dla mojej ojczyzny i nie pomyl pojec-Ojczyzny-nie ludzi ktorzy podejmuja decyzje i nia rzadza, ale dla Ojczyzny gor,lasow,morza calej naszej historii i calej naszej przyrody,zwyklych ludzi i wszystkiego na co lozy sie miano Polska.Jeszcze zaznacze ze nie zyje ponad stan a wrecz skromnie ale...ZAWSZE jestem Polakiem i patriota bez wzgledu na to czy zginal prezydent a wraz z nim tyle ludzi czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.