Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Częstochowa 2010


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 277
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dojedzie ja mam podobny, tyle że 150 ccm i nie narzekam. Będziesz może jechał spod M1? Jeśli tak to może jakoś się dogadamy?
Będę jechał gdzieś kolo M1, jak nic nie stanie na przeszkodzie to pewno że się dogadamy co dwa "powolniaki" to nie jeden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACDC w tamtym roku można było zamówić nocleg w domu pielgrzyma albo rozstawić namioty na Górce Przeprośnej (to tam skąd rusza parada) info z tamtego roku masz tutaj tam na dole jest plakat i na nim drobnymi literkami poczytaj ;) Myślę że w tym roku będzie podobnie
Olo napisz coś jeszcze o tej Górce Przeprośnej , gzie i jak tam jest i czy warto namiot ze zobą zabrać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie Na tym forum jestem po raz pierwszy. Jako że moto mam dopiero od zeszłego roku (1 sezon) to mam pytanie czy na JG wyjeżdża jakaś ekipa z okolic Chorzowa lub Świon ?? Planowałem jechać sam ale trafiłem na to forum a tu widzę że ziomale się umawiają ile wlezie hehe a myślałem ż ejuż nikogo nie ma z moich okolic kto na motongu śmiga...To jak będzie chopcy i dziołchy ?? Pozdro 4all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie wszystkich :-)))No My tez w tym roku znow chcielibysmy byc, ale planuje w ten weekend wlasnie zrobic impreze urodzinowa,wiec zobaczymy....czy damy rade w niedziele z rana wyjechac :-))))My juz sezon zaczelismy, pierwsze 200 km mamy za soba :-)Wszystkim zycze bezpiecznej jazdy i ...do zobaczenia niedlugo :-))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie Na tym forum jestem po raz pierwszy. Jako że moto mam dopiero od zeszłego roku (1 sezon) to mam pytanie czy na JG wyjeżdża jakaś ekipa z okolic Chorzowa lub Świon ?? Planowałem jechać sam ale trafiłem na to forum a tu widzę że ziomale się umawiają ile wlezie hehe a myślałem ż ejuż nikogo nie ma z moich okolic kto na motongu śmiga...To jak będzie chopcy i dziołchy ?? Pozdro 4all.
Ta z chorzowa na 100% pojedzie duza ekipa taka jak w tamtym roku:))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.