Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Częstochowa 2010


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 277
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oczywiście też będę. Jadę po raz pierwszy bo w tamtym roku jeszcze nie miałem prawka i się nie odważyłem na dalszą jazdę niż pobliskie wsie;P Liczę na dobrą atmosferę, dużo ciekawego sprzęta i że nasze modlitwy o bezpieczny sezon będą wyszłuchane. W drodze powrotnej planujemy wizytę na zamku Olsztyńskim i posiłek w Złotym Potoku. Od momentu jak zrobiłem tę trasę puszką cały czas marzyłem o tej wycieczce na moto z moim plecaczkiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RPZ jedzie ?
No ba, pewnie ze jedziemy:D ja z mojej strony powiem ze naprawde WARTO:D co prawda jest tlok ale to jest wlasnie ten klimat. Jezeli komus zalezy na mszy to uczestniczy, a jak ktos jest nie praktykujacy to poprostu siedzi cicho;p nie ma przymusu do modlitwy. Ale mozna to chociaz potraktowac jako chwila wspomnienia Naszym motocyklowych braci którzy odeszli... A nie odrazu zaczna sie wypowiedzi ze kosciol mam w .... i nie jade.Ja bede na 10000%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za pytania - czy warto??!!Ilość motocykli, atmosfera, zanjomi ludzie, no i oczywiscie bogosawieństwo odpowiedź nasuwa sie samaJa jestem co roku i mam zamiar być również w tym, pomimo że nie specjalnie praktykuję, przeszkadzają mi frajerzy mylący tą imprezę ze zwykłym zlotem, na opisywanie zachowania takich ludzi najnormalniej szkoda przyciskać klawiaturę, więc jeśli któryś z was ma sią zamiar rozczarować - lepiej nie jechaćCo roku jest sporo ciekawych maszyn, ale husaria na goldasach trochę ostatnio przeszarżowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy w zeszłym roku i było poprostu rewelacyjnie ! W tym roku tez jedziemy z całą ekipą Pojawia się tylko jedno zasadnicze pytanie, a mianowicie - POGODA ! Z tego co słyszałem do połowy kwietnia ma byc fatalna .Mam ogromną nadzieje,że sie im to nie sprawdzi!Tak więc, do Zobaczonka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to rozpoczęcie sezonu - msza podczas której można się pomodlić, na koniec święcenie motocykli. Tak to właśnie wygląda.
No cóż...Rozmodlony to ja nigdy nie byłem...Jakoś kompletnie nie moje klimaty...Ale nikomu nie zabraniam...Co kto lubi i co kto czuje...Uroki demokracji i wolności wyznania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to wbrew motocyklowej "solidarności" ale...bez prawka nie jedź...chyba że lubisz ryzyko...i to ostatnia rzecz jaką bym się martwił że Cię złapią...gorzej jak przez głupią nieuwagę kogoś zaliczysz choćby niegroźnego szlifa...ubezpieczenie się nie należy a dodatkowo wchodzi w grę oskarżenie i sprawa karna. W zeszłym roku miałem podobną sytuację namawiali żebym pojechał "bo w tłumie nie sprawdzają" ale mandatem najmniej bym się przejmował...postanowiłem że nie pojade na JG ale poczekałem i na św Annę już jechałem spokojny i uśmiechnięty...W tym roku mam już zamiar zobaczyć jak to wygląda.... podobno rewelacyjnie ale wypowiem się dopiero jak się osobiście przekonam...w każdym razie oby do zobaczenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] POGODA ! Z tego co słyszałem do połowy kwietnia ma byc fatalna .Mam ogromną nadzieje,że sie im to nie sprawdzi![...]
David87 ja jak sprawdzam pogode to na max 2 dni i tak wiem ze sie majtna Ci z pogody, a Ty wierzysz w te przepowiednie o pogodzie na 4 miechy do przodu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślę że w tym roku rozpocznę sezon właśnie od przybycia na Jasną Górę W związku z faktem, iż będzie to moja pierwsza taka wyprawa i brak doświadczenia na pewno wyjadę sobie wcześniej i z parady moto nie skorzystam. Ale myślę że to nie problem. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.