Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jak Przezimować Towarzysko ? (rpz)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 769
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No pięknie ! teraz ludziska umawiacie sie już przez gg a nie przez forum hahaha i to nie tylko na imprezki (takie mnie słuchy dochodzą hehe), ale to oznaka, że wiosna idzie i że trzeba RPZowi dać odpocząć, a już najlepiej założyć nowy temat pt. "Integracyjne przejażdżki" pod znakiem BDZ czyli Byle Do Zimy ! hahahahatak na marginesie w ten weekend baluje w Lublińcu i w sobote pewnie będę z Izą w Capri albo gdzieś przy Rynku (dla tych co znają), a za tydzień to... narazie myślimy.. Silje da znać co i jak, czy bedzie hulanka i swawola w Fantasy np czy zwykła nasiadówa, a to już zależy Fantom Bytom, Hipnoza Katowice albo Chorzów : Czekolada lub Szuflada.. mamy spory wybór czekamy na propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się Konspiruje na trzy imprezy hahaha Zrobi się lada chwila zamieszanie Niebawem pojawiać się będa kolejne informacje Jak narazie to * czarna * nam kombinuje, mam nadzieje ze sie uda ;)Marek bo my Twojego gg nie mamy, musisz nam podać i bedziesz wiedział wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok więc podaje konkrety Mała impreza w Nemo spotykamy się w czwartek o 17.30 na parkingu przed wejściem jeśli ktoś ma problem z dojechaniem na tą godzine jest ruchoma tylko piszcie.Wstępnie jest jakieś 12 osób ale potwierdzajcie jeszcze dokładnieP.s. co do niespodzianki bo niektórzy pytali będzie ale w knajpie tam nie ma warunków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniaaa ty napisz może jakie wyposażenie jest potrzebne na czwartek Bo ja widze, że chyba część niedoinformowana z lekka Jaccuuuuzzzzzziiiiiiiii edit (20:48)Najnowsze dyspozycje od * czarnej * :Wszyscy mają być zaopatrzeni w :- ręczniki- kąpielówki- dobry humor- skłonności do szalonej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek nie jesteś jedyny co pływać nie potrafi zaraz się jeden po drugim będziecie przyznawać I będzie kameralnie, nie martw się tylko kameralnie na swój sposób Raz trzeba się spotkać w zupełnie innych okolicznościach, a nie tylko knajpa i knajpa W regulaminie nic o czepkach nie pisze, wiec nie brać! Tylko się stawić jak mówione wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepki nie są potrzebne tak jak pisała Marta jeśli chodzi o saune bo pogada typowo żeby się wygrzać warto zabrać ze sobą 2 ręczniki.

świetny pomysł troche relaksu się przyda, tylko jeszcze jakas pani do masazu by sie przydała
Nas tam jest mniejszość więc liczymy że to Panowie zadbają o nas
Bo Ty się boisz ;)
Też tak obstawiam
sąsiadko masz zapełnioną skrzynkę
Już pousuwałam wiadomości od wczoraj się zapełniła ;) także czekam na cynk Kowalsenior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepki nie są potrzebne tak jak pisała Marta jeśli chodzi o saune bo pogada typowo żeby się wygrzać warto zabrać ze sobą 2 ręczniki.
Już się doczekać nie mogę, wymarzne mega-ciepełko Zwłaszcza się przyda po tym co właśnie zobaczyłam za oknem Głupia zima, idz sobie, sioooo!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale zima spowrotem mnie nawiedzila i nie dam rady juz od rana wedruje i mam teraz sekundke was tylko przeprosic ale niestety nikt nie zobaczy mnie w kapielowka co mysle ze nie bylo by milym widokiem hehhe a tak serio to czarna wielkie dzikei za zaproszzenie i buziaczki oraz wszytskie naj naj:* mam nadzieje ze gdzies w knajpce CIe dorwe predzej czy pozneij albo na moto i wysciskam:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy bedą inksze atrakcje (np. odwiedzenie jakiej knajpy celem doustnego uzupełnienia płynów ustrojowych ) czy ino kąpiel i do dom ?? Jaki jest plan ??
Polejemy kamienie na saunie alkoholem to każdemu starczy na dość długo ;)Tak serio Accordzik zależy jak się będziemy bawić zawsze można wyskoczyć do jakiejś knajpki wszystko na miejscu ustalimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.