Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jak Przezimować Towarzysko ? (rpz)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 769
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Potwierdze przybycie jeszcze ale mowie juz teraz ze bede bez plecaczka wiec barmanki hmmm przykro mi kudlaty musisz sie podzielic:] aha bedzie giwera bo ktos musi przyniesc jajka:D
jaja to będziemy robić hahahaha mały głodzie Ty !! ja właśnie dziś oblałam egzamin praktyczny na prawko buuuu ale to był pierwszy raz hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jego fotke tego egzaminatora bo musze na kims nowy kombik wyprobowac i bym go w niego ubral i potargal za samochodem.... giwera nie peniaj oni sie nie znaja:] a ja dzis lece posmigac jak nie bedzie lac:] ktos chetny?
dzięki bardzo Pechu za słowa otuchy troche szkoda, ale co mi tam - choby żygać - za którymś razem musi mi się w końcu udać a w sobote oczywiście postaram się być !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kudłaty, mam pytanie jest gdzie tam postawić bezpiecznie moto bo jak co to przyjedziemy na 2oo
bezpiecznie jak na mieście - nigdy nie wiadomomacie przyjechać autem, a Ty jako pasażer!!!!!!!!!!!!
ja właśnie dziś oblałam egzamin praktyczny na prawko buuuu ale to był pierwszy raz hehe
najtrudniejszy pierwszy raz nie ma źle, cały sezon przed Tobą pojeździsz, nauczysz się i zdasz wreszcie, hihi
bo musze na kims nowy kombik wyprobowac i bym go w niego ubral i potargal za samochodem
Ty masz ciuchy na moto? chyba na jakieś specjalne okazje bo pod szpitalem byłeś bardzo 'motocyklowo' ubrany, oby tak dalej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam pytanie czy ktoś jest chętny na pośmiganie w sobotę koło 11-12 wyjazd by był miejsce docelowe można zawsze zmienić ale myślałem o Wiśle lub na Ojców i Ogrodzieniec??? ktoś chętny??? wersja przejazdu spokojna nie to co na Pyrzowice
ja jestem chętny Ps. wreszcie w domu i mam nadzieje że wszyscy sie zjawią na
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.