Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jak Przezimować Towarzysko ? (rpz)


Rekomendowane odpowiedzi

no tak... ja znów zaspałam hahaha było bardzo fajnie i przede wszystkim wesoło, zresztą jak zwykle teraz byle do soboty ! i spotykamy sie w Dąbrowie G., mam nadzieje że frekwencja w Racer Clubie będzie lepsza, bo to że bedzie fajnie to oczywiste pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 769
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czyli tak w Dąbrowie będą:1.Kudłaty2. 3. 4. Silje + No_Spin + ktoś tam5. 6. 7. Czarna + 2 ktośtamy8. SonyGrasso9. Daro ZX10. 11. 12. Pioter z ekipą ?13. Buli14. Burst15. 16. Cobra + Kasia17. 18. MarekG + Iwonka19. Pietia20. Rafi21. Czarna_s22. Virażka23. 24. Kowalsenior + kumpel25. Giwerakto jeszcze i potwierdzać czy bedziecie, ja wiem że na teraz Accordzika nie bedzie.. aaa może mi sie uda wyciągnąć Ize heheSilje jak Ty sie doliczyłaś 30tki ? hahaha dopisuj do listy jeśli kogoś pominęłam a o czyms wiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silje jak Ty sie doliczyłaś 30tki ? hahaha dopisuj do listy jeśli kogoś pominęłam a o czyms wiesz
Ze mną może jeszcze 2 osoby będą ale potwierdze troche później ;)
no jeśli znalazłoby sie miejsce to i ja wbiłbym sie za pasarzera imprezka zapowiada sie niezła wiec trzeba by sie zabawić
A jednak planujesz jechać dogadaj się z Pietią to Cie zgarnie po drodze ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześledziłam inny temat, sprawdziłam ilość znajomych mi osób, które do DG mają bardzo blisko lub nawet tam mieszkają i się zapowiedziały w temacie Franc'a Poza tym, mnie proszę liczyć nie jako 2, a jako 3 osoby Więc potwierdzam, że będę Pechu sporo ludzi ma teraz zamieszanie w życiu, nie przejmuj się Będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)Po problemach z forum i kompem nareszcie mam możliwość komunikowania się z tak doborowym towarzystwem ale do sedna - mały taborecik dla mnie jakby się znalazł???Wprawdzie do DG mam daleko ale nie pozostawię takiej imprezy bez mojej osoby Przy takiej frekwencji może uda mi sie znaleźć na liści przed 30-tym miejscem Pozdrawiam i do soboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.