Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Fotki Ze Zlotow, Imprez Moto !


Rekomendowane odpowiedzi

Miło mi było Cie osobiście poznac w Prudniku, nie moglam nacieszyc oka Twoimi zdjeciami, sa rewelacyjne jezeli masz ochote to zapraszam na tor do Brna, kolega z Rydułtów zajmuje tam juz pierwsze miejsce!
Czesc Madzia dziekuje serdecznie za zaproszenie - skontaktuje sie z Toba w sprawie Brna...pozdrawiam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

zgadzam się z przedmówcami naprawdę świetne fotki;)bardzo dobre wyraźne zdjęcia, które ukazają piękno motocykli. Oglądając Twoją galerię czuje się ten wyjątkowy zlotowy klimat;D Masz talent, trwaj w swojej pasji łącząc ją z naszą i życze Ci wiele sukcesów w swojej karierze;)) pozdro;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IZA ja też sie podepnę tutaj pod gratulacje innych ludzi - fotki są naprawdę na BARDZO WYSOKIM POZIOMIE -nawet moim znajomym pokazywałem na imprezie ostatnio i kazdy powiedział "OGIEŃ" Co do Pana Piotra to na zlot WRM pewnie nie przyjedzie ale jakby co poznasz go po jego wielkiej ogromnej brodzie z avatara (ja tak poznałem tego Pana kiedyś) pozatym bedzie najstarszą osobą na tym zlocie hahaha : )))))Co do tej wioski za Opolem i KNEBEL RAJDERS czy jak im tam to 16 maja jest przecież WAPIENICA - a takiej parady jak tam to nie ma nigdzie na południu Polski (Częstochowa się nie liczy bo tam to już w ogóle jest rozpierducha)Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Moi!...wlasnie wrocilam z pracy... i zobaczylam Wasze komentarze.... Jest mi niezmiernie milo czytając je Bardzo Wam dziekuje - Kazdemu z osobna Coraz bardziej sie przekonuje, ze WARTO !!! Wiekszosci osob z Was nie znam osobiscie - mam nadzieje, ze to sie zmieni - prosze dajcie znac jak mnie zobaczycie na jakims zlocie - bardzo chetnie sfotografuje Was i Wasze maszyny... Na 200% będe na ZLOCIE WRM MC Poland w dniach 29-31.05.2009... Jezeli w miedzyczasie bede miala zamiar sie gdzies pojawic - dam znac.Milej reszty dnia ! Pozdrawiam Was serdecznie

fajnie Ci to idzie.strach pomyslec jak te fotki by wygladały gdybys zamiast tamronów miała 24-70 2.8L i 70-200 f/4 L i jakies 50/1.4 mam nadzieje ze na jakiejs imprezie pogadamy o fotografii, temat rzeka
Witaj!masz racje - temat rzeka podobnie jak motocyklowa pasja...Daj znac - chetnie porozmawiam.
Fotki miło się ogląda.Wyraźne i ciekawe - od jednego pięknego elementu od 100 motocykli na jednej ;) Powodzenia i radości z tego co robisz.Pozdrawiam.
Marcin,Dziekuje Ci serdecznie...do zobaczenia na zlotach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo to chętnie się do Was przyłączę... a na canonowskie "L-ki" sobie jeszcze trochę popracuję.
Czesc Kasia !jasne ! mam nadzieje, ze uda nam sie spotkac na ktorejs z imprez moto - do zobaczenia
Jednego kumpla buty, drugiego sakwa, trzeciego przód motocykla (SHERIF) może następnym razem kawałek czegoś mojego się załapie;)
Seba!czyli jakby poskladac te "fragmenty" wychodzi całosc ;) A co do Twojego "kawałka" to nie martw sie - sfotografuje i Ciebie i Twoj motocykl - daj tylko znac, jak mnie spotkasz na zlocie !pozdrawiam
Fajne zdjęcia:) Jesteś zwolenniczką automatów, czy ostrość, przysłonę albo czas naświetlania itd. wolisz sobie ustawiać ręcznie? Na zdjęciu z aparatem, chyba sama ustawialas ostrość tak? By uzyskać zamazane tło a pierwszy plan bardzo wyrazisty. Bardzo fajne zdjęcie:)
Czesc!przyznaje sie "bez bicia" - automat ;( Tak jak wspomnialam jestem amatorką, sprzet ktorego uzywam mam od niecalego roku - i jeszcze nie zdązylam go opanowac - nie ma czasu... ;) Ale zrobie to ! pozdrawiam serdecznie !
super fotki!znalazlem nawet kawalek siebie ;) szkoda ze to nie caly ja tylko moje buty ale o tak milo ze uznalas choć czesc mnie za ciekawa ;)
Hej !a ktore to zdjecie ? Nastepnym razem bedzie calosc + motocykl Mam prosbe - jakbyscie slyszeli cos o fajnym, ciekawym zlocie lub imprezie MOTO godnym polecenia, gdzie warto pojawic sie z "maszyną foto" -> prosze o info na PW...(okolice Opola, Gliwic, Czestochowy, itp...) dziekuje !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !a ktore to zdjecie ? Nastepnym razem bedzie calosc + motocykl
w Twojej galerii to zdiecie nr 195i 3mam za slowo ;) pozdrawiammam do Was wszystkich wielka prozbe,poszukuje zdiecia jednego ze sprzetow ze zlotu w koszecine,na koncu przy jeziorku w okolocy kładki-mostku stał czerwony ruski sprzetchyba dniepr ale nie jestem pewny, bardzo Was prosze jesli ktos ma jakies fotki tego motocykla to wklejcie ,bede bardzo wdzieczny/ EDYTUJ SWOJE POSTY! /
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że niektóre powalają na nogi ;) Nie jeden doświadczony fotograf mógłby Ci ich pozazdrościć Gratuluję i życzę coraz to większych osiągnięć (może do jakiejś gazety motocyklowej byś dostała propozycję pracy ;)) I czekamy na kolejne arcydzieła ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że niektóre powalają na nogi ;) Nie jeden doświadczony fotograf mógłby Ci ich pozazdrościć Gratuluję i życzę coraz to większych osiągnięć (może do jakiejś gazety motocyklowej byś dostała propozycję pracy ;) ) I czekamy na kolejne arcydzieła ;) Pozdrawiam
Czesc Patrycja bardzo sie ciesze, ze Ci sie podobają moje fotki, a co do gazety... to pewnie dlugggaaaa droga ;) Czerpie energie i radosc z tego, iz komus moje zdjecia sie podobają, ze moge pokazac Wasz cudowny ŚWIAT PASJI MOTOCYKLOWEJ. Jak bede miala nowe fotki z imprez od razu wyśle info na "moim foto-temacie"... Do zobaczenia !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję spojrzenia, umiejętności pokazania jakże pięknego w swej surowości Świata Moto, popieram taką pasję i radość z tego co się robi!!! Sama fotografuję, totalnie amatorsko, i wiem ile frajdy może dać zrobienie zdjęcia i podzielenie się z innymi, tym co widziały nasze oczy Tak trzymaj!!! Będę częstym gościem w Twoich galeriach Pozdrawiam ciepło i...do zobaczenia kiedyś oko w oko, albo obiektyw w obiektyw !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem ciut za ciasno kadrujesz ale tak to bomba
Wiem, wiem ... ale ja sie dopiero ucze... i dziekuje za cenna uwage pozdrawiam !
gratuluję spojrzenia, umiejętności pokazania jakże pięknego w swej surowości Świata Moto, popieram taką pasję i radość z tego co się robi!!! Sama fotografuję, totalnie amatorsko, i wiem ile frajdy może dać zrobienie zdjęcia i podzielenie się z innymi, tym co widziały nasze oczy Tak trzymaj!!! Będę częstym gościem w Twoich galeriach Pozdrawiam ciepło i...do zobaczenia kiedyś oko w oko, albo obiektyw w obiektyw !!!
Witaj !bardzo dziekuje i ciesze sie, ze bedziecie odwiedzac moje "foto-moto relacje" Odezwijcie sie, jak zobaczycie mnie na zlotach... Chetnie oko w oko i obiektyw w obiektyw ;)pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.