Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZagŁĘbie - Motomikołaje 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Więc tak Moi Drodzy, Stan pieniążków się nie zmienił, ale rozmawiałam z Konradem i kwestię słodyczy mamy załatwioną.ok 400 pln na słodycze - uwierzcie mi, że to bardzo dużo jest, zwłaszcza na Załężu Ale... Co poza słodyczami i rzeczami typu opakunki na słodycze?Zabawki ?mamy póki co 300 pln do dyspozycji z moich źródeł wiem, że jeszcze jakieś pieniążki mają się pojawić, ale nie wiem ile, więc zastanówmy się:300 pln / 24 wychowanków = ok 12,50Co możemy kupić zarówno 5 latkowi jak i siedemnastolatkowi za 12,50 ?Z młodszymi dziećmi problemów możemy nie mieć - zabawki i inne rzezy, których jak wiadomo przed gwiazdką jest multum Zastanówcie się i pomysły podsyłać Yogi - orientujesz się czy dzieciaki mają w DD DVD bądź podobny sprzęt?

strój Mikolaja trzeba mieć kompletny,gdzie można go kupić?
albo allegro albo pobliskie supermarkety ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko mnie jest hurtownia zabawek. Robiłem tam kilka razy zakupy dla dzieciaków z przedszkola. Mogę podjechać po pracy i spróbować wynegocjować dla nas jakiś rabat.Dajcie znać w czym jeszcze można pomóc.
Jak podskoczysz to gadaj o Sponsoringu - kombinuj jak możesz ale lepiej będzie w Sponsoringu.Powiedz ,że nie jesteście firmą ani Klubem i zaczynacie od zera organizowanie tego -a chcecie to rozwinąć na drugi rok - jeszcze na Dzień Dziecka - możecie to podajcie potencjalnym Sponsorom link do nas ( www.miklajenamoto.punktmiasta.pl ) na wzór - że chcecie aby to się u Was też tak rozwinęło.U nas na naszej stronce znajdziecie coś a'la wzór o Sonsoring dla Waszej Akcji. Macie jeszcze czas - a REKLAMA dźwignią handlu Więc działajcie w kierunku Sponsoringu ... latajcie po Firmach , szczególnie co tylko jest pod Moto , knajpach itp A jeszcze jak ktoś zna właściciela - to macie z górki
Zaraz kasa pójdzie może uda mi się jeszcze od kogoś kasę załatwić, w będzinie jest fajna hurtownia zabawek jeśli kwota zakupu przekracza 600 zł to jest 10% rabatu i może od nich też się coś dostałoby w gratce ja zamawiałam tam zabawki dla przedszkola mojej córki.Nalegam jednak na spotkanie (może jestem upierdliwa ) ale dobrze byłoby znać chociaż jedną osobę Poza tym trzeba ustalić miejsce spotkania przed wspólnym przejazdem do domu dziecka.
Tak samo -wal o Sponsoring
Co nie pasi nawet jak Urząd dzieciaka cos zorganizuje to niech poinformuja ich ze przyjedziemy i włoza nas w plan tej imprezy. Mysle ze nie bedzie problemu.
Macie już z DD ustaloną datę i godzinę ale... walnijcie się do tego Waszego Urzędu - raz ,że zrobicie sobie " otwartą furtkę " na następna Akcję - dwa - może coś tam z Urzędu dorzucą... Niby kasy już nie maja ale może jakieś "resztki " z imprez im zostały - nam się tak udało w Katowicach. Znowu podpowiadam - oprzyjcie się imprezami w kraju - Trójmiasto i nasza Akcja - walnijcie coś tam z tego na pytki -pismo o Sponsoring i heja -latanie ... Jak ludzie widzą co to jest -to inaczej to odbierają Co jeszcze ? Myknijcie do prasy lokalnej - jakieś radio czy w Urzędzie jest Biuro Prasowe i tam się zareklamujcie z Akcją... Nawet jak się nie uda aż tego rozdmuchać na teraz - że aż tyle ludzi Wam nie da jakbyście chcieli - to na drugą Akcję pójdzie łatwiej Trzymamy za Was kciuki Brosik podeślę Ci ździebko namiarów - powołaj się na mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych ludzi co mi wysłałaś to są z Zagłębiem związani ? Nie wiem jak dla innych ale dla mnie reklamowanie akcji w gazetach raczej się nie liczy, ważny jest gest. Teraz jest już za późno na urzędy. Po sklepach motocyklowych z Zagłębia zostaną powysyłane maile (do jednego wysłałem około 1.5 tyg temu i zero odzewu ) .W obecnej sytuacji i tak już jesteśmy fajnie ustawieni ze słodyczami, pieniądze na prezenty są nadal gromadzone i jak na jeden Dom Dziecka to myślę ze uzbieramy wystarczająco. Sponsoringi załatwiać będzie można na przyszłe akcje. Dzięki za sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maja DVD i dosc spora Plazme
Supeeer Wiecie o czym myślę chyba ?Każdy z nas na pewno filmy ma, możemy też ponagrywać im Skoro mają na czym oglądać to nie widzę problemu, co Wy na to ? :>Moi Drodzy powiedzcie mi co kupujemy?Bo zostało mało czasu, a z samymi słodyczami mając takie kwoty chyba nie pojedziemy, prawda?? Jak się uda to może bylibyśmy w stanie kupić PS2,http://www.allegro.pl/item820561290_konsol..._mpkonsole.html -> najlepiej z dwoma padami i to nowe, w razie jakiś problemów czy coś Niech sie ktoś wypowie, bo nie będziemy sami decydować za wszystkich.Jeśli nie uda nam się tego to załatwić, to trzeba będzie się spotkać, najlepiej w tym tygodniu, gdyż w przyszłym na początku pojadę na giełdę z Konradem jak dobrze pójdzie, a żeby nie jeździć dwa razy można byłoby to załatwić : )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do konsoli jestem za ale jak ktoś się zna to może by znalazł odblokowane PS2 no i ja bym wolał bliżej 12 jechać niż 13 bo mam na 14 do roboty
Już wiem co to znaczyz odblokowane Albo przydało by się znać kogoś kto się tym bawi, jakis komis czy coś?W Życiu na konsoli nie grałam wiec nie mam pojęcia najmniejszego w tym temacie : PZdarzymy i damy radę, jak powiesz w pracy, że na TAK szczytnym celu byłeś to może się nie pogniewają? : ))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że konsole to raczej marny pomysł graja max 2 osoby a reszta patrzy, i awaryjniśc przy dużym natężeniu grania bedzie sporalepiej żeby zabawa angażowała wiecej ludzi , moze jakiś sprzęt do karaoke, czy nauki tańca, może gry planszowe czy coś albo weściówki na basen, kręgle???tylko to chyba za mało kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych ludzi co mi wysłałaś to są z Zagłębiem związani ? Nie wiem jak dla innych ale dla mnie reklamowanie akcji w gazetach raczej się nie liczy, ważny jest gest. Teraz jest już za późno na urzędy. Po sklepach motocyklowych z Zagłębia zostaną powysyłane maile (do jednego wysłałem około 1.5 tyg temu i zero odzewu ) .W obecnej sytuacji i tak już jesteśmy fajnie ustawieni ze słodyczami, pieniądze na prezenty są nadal gromadzone i jak na jeden Dom Dziecka to myślę ze uzbieramy wystarczająco. Sponsoringi załatwiać będzie można na przyszłe akcje. Dzięki za sugestie
I źle myślisz - teraz to może i Wam się już nie przydać co do kasy ale zrobi Wam otwartą furtkę na przyszłość - a co się ma po swojej stronie to się ma - nawet nie wiesz jak szybko działa "pajęczyna " pozytywnych znajomości ... zaufaj tej co o tym się przekonała na własnej skórze Działam dopiero 3 lat w tematyce imprez moto a ile znajomości uzyskałam ? Masa Uwierz mi Szczególnie ,że macie w planach rozszerzyć tą Akcję... Gest ? oczywiście - o nic innego przecież nie chodzi Na Urzędy też nigdy nie jest za późno - a na przyszłość rada dla Ciebie - bo podejrzewam ,że jak już zostałeś Naczelnym to tak pozostaniesz - więc już teraz pisz do Urzędu pismo o następnej Waszej Akcji czyli Dzień Dziecka i następny Mikołaj...Dlaczego? Bo pod koniec roku jest planowanie budżetu Miasta... i to się tak samo dotyczy Firm ... robiąc biznes plan wezmą pod uwagę Sponsoring dla Was ale skąd mają o Was wiedzieć jak ich nie poinformujecie o czymś co chcecie zrobić na drugi rok... Skoro już zaczęliście A to musicie pomyśleć i o Z... Owszem możecie znowu potem kombinować - a raczej i tak będziecie - ale będzie łatwiej ... Nikt nie powiedział ,że będzie łatwo Co do wysłania tego e-maila do sklepu motocyklowego ... wierz mi jak się osobiście nie kopniesz to nie dotrzesz... Ja wysyłam średnio po 300 e-maili przy organizowaniu imprezy i z tego mam z 20 odpowiedzi... oczywiście nie wszystkie takie jakbyśmy chcieli ...Ale te pozytywne potem procentują ,że hej Te kontakty co Ci przesłałam to ludzie z Sosnowca - i okolic - a tam przecież jedziecie ? tak ? Bo była i opcja - Sarnów - ale chyba zostaliście przy Sosnowcu... Podeślę Ci jeszcze jeden kontakt ... To tylko moje podpowiedzi jeśli nie skorzystasz z nich teraz to i tak to sobie kiedyś przypomnisz - oczywiście jak będziecie już mieli więcej DD ...i zechcecie więcej zyskać kasy... Oczywiście zawsze służę radą Ja zaczynałam sama - dzisiaj mam wielu najwspanialszych ludzi pod słońcem Jak zwykle trzymam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka:)W najbliższą sobotę (28 listopada) organizujemy w Cafe Racer Club rockowe Andrzejki muza do ranalanie woskudla wszystkich motocyklistów 10% zniżki na alkohol!Na wspaniałą, jakżeby inaczej, propozycję Kingi odpowiadamy natychmiastowoW czasie trwania imprezy ogłaszamy zbiórkę pieniędzy na MOTOMIKOŁAJE 2009Zorganizujemy również z tej okazji aukcję, na razie mamy jeden kask (nowy oczywiście), ale mam nadzieję, że znajdzie się coś więcej.ZAPRASZAMY WSZYSTKICHProśba do Adrianny o kontakt celem ustalenia szczegółów DreddCafe Racer Club moto rock pubDąbrowa Górniczaal. J. Piłsudskiego 89atel. 796677780

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka:)W najbliższą sobotę (28 listopada) organizujemy w Cafe Racer Club rockowe Andrzejki muza do ranalanie woskudla wszystkich motocyklistów 10% zniżki na alkohol!Na wspaniałą, jakżeby inaczej, propozycję Kingi odpowiadamy natychmiastowoW czasie trwania imprezy ogłaszamy zbiórkę pieniędzy na MOTOMIKOŁAJE 2009Zorganizujemy również z tej okazji aukcję, na razie mamy jeden kask (nowy oczywiście), ale mam nadzieję, że znajdzie się coś więcej.ZAPRASZAMY WSZYSTKICHProśba do Adrianny o kontakt celem ustalenia szczegółów DreddCafe Racer Club moto rock pubDąbrowa Górniczaal. J. Piłsudskiego 89atel. 796677780
Super pomysl. Co do Konsolito jedna juz maja i przydała by sie druga bo ta juz jest na wykonczeniu jak stwierdzil wychowanek. Kazdy z nas ma jakies gry komputerowe. Niech kazdy wypali na plytke opisze i tez im damy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Konsolito jedna juz maja i przydała by sie druga bo ta juz jest na wykonczeniu jak stwierdzil wychowanek. Kazdy z nas ma jakies gry komputerowe. Niech kazdy wypali na plytke opisze i tez im damy.
Yogi, a orientujesz się jaki mają sprzęt? mniej więcej ? żebyśmy z grami nie przedobrzyli Achaaa Moi Drodzy- mamy 340 pln !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mysle ze z tymi wejsciowkami, to kiepskie bo pojda jedno razowo i to pewnie nie wszyscy,a pozatym mysle ze kosola fajna sprawa jakos wychowacy by podzieli pore grania i nowe to zawsze, nowe,jest w razie czegos serwis,mozna oddac naprawia ale w tym temacie odblokowana czy nie to nie pomoge
Też mi się tak wydaje, że wejściówki wejściówkami, ale to jest jednorazowe, a chcemy chyba , żeby mieli frajdę na dłużej, prawda?A odnośnie Konsoli - jeśli uda nam się zebrać jeszcze więcej kasiory to jest to naprawdę konkretną rzeczą, a dlaczego ?Bo jak Yogi pisał jedną konsolę mają na wykończeniu, przyda im się druga, a skoro jedną mają to podejrzewam, zę jakiś bójek czy podobnych incydentów o nią nie było Rozmawiałam właśnie z organizatorami aukcji w Cafe Racer Club i Moi Drodzy będzie zbiórka pieniążków na Dom Dziecka a także ogólna zabawa Andrzejkowa w tą sobotę Więc w imieniu swoim i Dzieciaków z domu dziecka serdecznie zapraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi wychowawca przekazal komputer jest sredniej klasy ale jakies tam gry hulaja na niej, zawsze bedzie motywacja zeby zmienic na cos lepszego. mozna im zlozyc komputer np z okazji dnia dziecka w czerwcu
No i to nie jest głupi pomysł z tym komputerem z czerwcu Ale zobaczymy ile teraz uda nam się załatwić zebrać i radości sprawić Z tego co sie orientuje pogoda zapowiada nam się genialna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.