Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zlot Enduro Na Chudowie


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak wam ale ja już powoli mam dość tych śniegów ,zimy, chłodu i z utęsknieniem wyczekuje wiosny . No i tak sobie pomyślałem jak zrobi się cieplej to może zrobimy jakiś mały zlot pojazdów \ motocykli terenowych na Chudowie co wy na to ? Poprostu przydało by się zryć troszkę trawki i ziemi by nowa trawka mogła lepiej rosnać .A i zapomniał bym o obecności posiadaczy super moto bo oni także jak najbarziej są mile widziani .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam ale ja już powoli mam dość tych śniegów ,zimy, chłodu i z utęsknieniem wyczekuje wiosny . No i tak sobie pomyślałem jak zrobi się cieplej to może zrobimy jakiś mały zlot pojazdów \ motocykli terenowych na Chudowie co wy na to ? Poprostu przydało by się zryć troszkę trawki i ziemi by nowa trawka mogła lepiej rosnać .A i zapomniał bym o obecności posiadaczy super moto bo oni także jak najbarziej są mile widziani .
pomysł dobry tylko miejsce na taki spęd nieciekawe. moge załatwic wjazd na teren byłej jednostki wojskowej w Bujakowie,tam mozemy ryc do bólu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na Chudowie chcesz ryć trawę? W okolicy Zamku? Jestem przeciw. Od paru lat sie tam spotykamy co czwartek a i w niedziele jest sporo motorków. Jesteśmy tam mile widziani. Jak zaczniecie dokazywać, niszczyć trawniki itp. to nas wywalą. Miejsce jest bardzo urokliwe i chcemy tam bywać. Do jazd terenowych jak napisał Pogan dobry jest poligon czy hałda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była przenośnia a sam zamek to punkt spotkania i tyle . A terenów gdzie można pojeździć jest masa i nie miałem tutaj na myśli rycie trawników i jeżdzenie dokoła zamku bez przesady No i zapomniałem przecież pod zamkiem nawet za bardzo parkować nie można bo Policja się dowala że motory mają stać na parkingu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była przenośnia a sam zamek to punkt spotkania i tyle . A terenów gdzie można pojeździć jest masa i nie miałem tutaj na myśli rycie trawników i jeżdzenie dokoła zamku bez przesady No i zapomniałem przecież pod zamkiem nawet za bardzo parkować nie można bo Policja się dowala że motory mają stać na parkingu ...
jeszcze nigdy nie stałem tam na parkingu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tylko snieg stopnieje to jestem za polataniem w terenie.. Ogolnie jezeli temperatura w ciagu dnia bedzie w okolicach 10 stopni to planuje z ekipa ok 5-6 sprzetów polecie z Bielska do Suchej beskidzkiej lasami, tam spanie i latanie cala sobote po gorach i w niedziele powrot...BTW latania po lasach... ktos w ogole w tym roku bedzie startowac amatorsko w jakichs zawodach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.sosnowiec.pl/news/mistrzostwa/RegulaminMSiZ.pdf Regulamin takich zawodowwiecej na stronie http://www.moto.sosnowiec.pl/ . Pierwsze zawody w sosnowcu rozegraly sie w pazdzierniku. W poprzednim roku byl to sierpien. Ogolnie cross country sa co jakis czas organizowane w niedalekich miejscach np. Gora Zar czy Sidzina. To sa zawody w szczegolnosci dla amatorow bo do startu nie trzeba miec zadnej licencji. Po pierwszych zawodach chlopaki planowali tez zrobic jedne zawody na poczatku sezonu ale nie wypalilo. Moze uda sie w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
JACA @ 24.01.2010 11:37moto.sosnowiec.pl/news/mistrzostwa/RegulaminMSiZ.pdf Regulamin takich zawodowwiecej na stronie www.moto.sosnowiec.pl/ . Pierwsze zawody w sosnowcu rozegraly sie w pazdzierniku. W poprzednim roku byl to sierpien. Ogolnie cross country sa co jakis czas organizowane w niedalekich miejscach np. Gora Zar czy Sidzina. To sa zawody w szczegolnosci dla amatorow bo do startu nie trzeba miec zadnej licencji. Po pierwszych zawodach chlopaki planowali tez zrobic jedne zawody na poczatku sezonu ale nie wypalilo. Moze uda sie w tym roku.
Hej Jaca, narazie na yt widzę że supermoto Cię męczy, wie ktoś coś na temat CC w Sosnowcu, ani widu ani słychu :)(((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.