Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mikołaje Na Moto-Śląsk 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i nareszcie po Akcji jestem tutaj i ja Co napisać? Nie mam po prostu słów... Dzięki Kochani ....bez Was niczego by nie było... zawsze twierdzę ,że my organizatorzy g...o byśmy zrobili bez Was... no ale co prawda -to prawda -wolałabym abyśmy nie mieli komu dawać tych prezentów... patrząc na Kasię w Bytomiu ( najmłodsza co występowała) popłakałam się.... pierwszy raz zobaczyłam ją tam 3 lata temu... i za każdym razem jadąc tam modlę się ,że już jej tam nie będzie... że nareszcie wróci do domu -do mamy ,którą baaaaardzo kocha... ona i jej 3 starsze siostry.... tak świadomość tego ,że te wszystkie dzieci muszą tam być niszczy wszystko w środku człowieka ... ale i jeszcze bardziej mobilizuje... I mobilizuje mnie prywatnie...nie tylko miłość do moto -do Was- ale świadomość ,że jak się poddam to moja Natalka też tam będzie... Zanim tam trafią są najpierw w Pogotowiu Opiekuńczym... takie miejsce odwiedziliśmy w piątek... Ci co byli z nami pamiętają rozczarowanie jednego chłopczyka ,gdy wśród prezentów nie było jego wymarzonego autka na pilot...jego załamanie tak mnie wzruszyło ,że pogadałam z naszymi i stanęliśmy na głowie i dostał je w niedzielę ... i wierzcie mi chciałabym widzieć jego minę gdy je dostawał... to jego zdziwienie i jego radość z opisu Mendeza "Magika" to tym bardziej dodaje wiary ,ze watro takie akcje robić ,niech choć na chwilę żyją jeszcze złudzeniami ,ze Mikołaj naprawdę istnieje i na chwilę zapomną ,że tam są... No i będziemy robić ... i nie tylko Mikołaja ... Jeszcze raz proszę Was o przemyślenie mojej propozycji zrobienia Dzień Dziecka na Moto-Śląsk... odsyłam do tematu co założyłam na wiosnę... JESZCZE RAZ WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ... Filmiki i fotki nagrywajcie prosto na płytki i wysyłajcie do mnie,albo podrzućcie osobiście - tak jak wspomniał gregor -potrzebne będą do prezentacji -tylko błagam wysyłajcie już...nie za miesiąc -bo do gazet potrzebuje nasze fotki już na teraz mój adres Ruda Śląska 41-709 ul.Przedtorze 12/2 Stanisława Mieczkowska Obecnie nie za bardzo mogę być non-stop na kompie wiec nadal jakby co pilnego to dzwońcie do mnie 513 676 199P.S.to temat "Dzień Dziecka na Moto-Śląsk"http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...mp;#entry487498

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy pytają! Zdjęcia grupowe będa dostępne do ściagnięcia w pełnej rozdzielczości, ale to dopiero jutro lub pojutrze. Na stronie imprezy będę informował o tym na bierząco. Pozdrawiamwww.MikolajeNaMoto.PunktMiasta.pl
Moze te fotki z tej galerii jakos zapisac na kompie ?
Da się. W firefoxie jest tak:-klikasz na interesującą cię miniaturkę-otwiera ci się powiększenie tej miniaturki-klikasz prawym-wybierasz opcję: "Pokaż obrazek tła"-otwiera ci się nowa karta ze zdjęciem-klikasz prawym i dajesz zapisz jako...GOTOWEUwaga!!! Opcja pokaż obrazek znika po kliknięciu NEXT na powiększeniu zdjęcia. Dlatego zawsze klikasz najpierw miniaturka a potem od razu prawy klawisz myszy i wybierasz "Pokaż obrazek tła"PS. Dzięki za niezapomniane przeżycia podczas tegorocznych Mikołajek ;] Oczywiście za rok tradycyjnie zawitam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogłem wziąć udziału w akcji nad czym bardzo ubolewam Na całe szczęście byłem w piątek po prezenty z LO Mickiewicza. Zdjęcia jak tylko dorwę to dam (twarze dzieci muszą być zakryte bo były zabrane z rodzin). Widziałem korowód na "frynie" wrażenie nieziemskie a miny i komentarze przechodniów baaaaaardzo pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik z akcji Mikołaje na Moto:

Będzie jeszcze druga część (ładuje się na serwer)
Filmik PIERWSZA KLASA.Ponawiam pytanie a zarazem prośbę o wyrażanie zgody na pobieranie plików z zdjęciami i filmami w celu stworzenia prezentacji, którą przekażemy wszystkim sponsorom tej Akcji i do Domów Dziecka, które odwiedziliśmy.Może jest ktoś wśród was, kto stworzyłby taką prezentację?Zdolnych Twórców jak widać nie brakuje!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge Wam zrobić prezentacje, oraz filmik .. nie ma problemu.Pacia ma na mnie namiary jakby co ..

Filmik PIERWSZA KLASA.Ponawiam pytanie a zarazem prośbę o wyrażanie zgody na pobieranie plików z zdjęciami i filmami w celu stworzenia prezentacji, którą przekażemy wszystkim sponsorom tej Akcji i do Domów Dziecka, które odwiedziliśmy.Może jest ktoś wśród was, kto stworzyłby taką prezentację?Zdolnych Twórców jak widać nie brakuje!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest druga część filmiku:

Jeszcze za kilka dni umieszczę tutaj link do fotek, które zrobiłem. Oczywiście można je wykorzystywać do czego się chce. A wszystkie filmy i zdjęcia jakie mam zgram na płytę i postaram się najpóźniej w czwartek wysłać do Kingi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mi się to załadowało na tego youtuba...Nagrałem występy dzieci w domach dziecka w Bytomiu i Zabrzu. Jakość może nie jest za rewelacyjna, ale dla tych co zostali na dworze może to być interesujące, bo w końcu cała ta akcja jest dla tych dzieciaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na relację organizatorów poczekamy jeszcze trochę, az zbiorą wszystkie fakty.. tymczasem reporterzy PunktuMiasta, obecni na imprezie od poczatku do końca przygotowali dla portalu własną relację.www.punktmiasta.plZapraszam do zapoznania się z przebiegiem imprezy, oraz pozostawienia komentarza.Pozdrawiam.Mati

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę już ochłonęliście? bo ja dopiero siadam do tych wszystkich fotek i filmików co daliście na forum i co dał Mati na naszą stronkę... no i wiecie co będę przeżywać? i to uwielbiam w długie zimowe wieczory- oglądanie fotek i filmików -nie tylko z Mikołajów ale wszystkich z tych 3 lat Sławku -płytka do mnie doszła -dziękuję i proszę pozostałych o przesłanie mi tak samo fotek i filmików na płytce Jeszcze raz dziękuję wszystkim uczestnikom ,wszystkim sponsorom ,darczyńcom ,firmie S.C.Sekwoja za udostępnienie nam miejsca na składowanie i pakowanie prezentów ( no i za mordegę z nami ),wspaniałej Policji z każdego miasta Akcji no i oczywiście Wojewódzkiej , wspaniałym małym uczestnikom Akcji ,ze wytrwali z nami i to na moto ,wspaniałym obstawiającym ,no i moim wspaniałym współorganizatorom Dziękuję WAM z całego serduszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie. nie wszystkim sie (badzmy szczerzy) chce isc na poczte. Jest alternatywa dla leniuchow. spakujcie swoje zdjecia zipem lub rarem w pliki nie wieksze niz 200mb (200 Mb = 209 715 200 B ) i wyslijcie je na rapidshare:http://www.rapidshare.com/wysylanie troche potrwa ale wtedy wyslecie Kindze tylko link do sciagniecia tego pliku.ja wlasnie wysylam swoja tworczosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!Słowem wstępu chciałem na początku pozdrowić wszystkich jednośladowych mikołajów oraz pochwalić organizację Impreza naprawde fantastyczna i przedewszystkim zostały osiągnięte zamierzone cele.btw. Cieszę się że płytka doszła i poczta polska nas tym razem nie zawiodła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.