Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mikołaje Na Moto-Śląsk 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ktos na nas czeka gdzies ? Na ulicy Jagiellonskiej ? Kto dokladnie i gdzie dokladnie mamy podjechac bo przed tym sklepem wogole nie ma gdzie stanac pozatym zupelnie nie po drodze bo trzeba by sie wbic na ta dwupasmowke
Do Bytomia jedziemy, więc dwupasmówką DK88 - nie miałeś na myśli A4 mam nadzieję, bo to cokolwiek nie ten kierunek. ;) Mieszkańcom północnej części miasta jest więc właśnie bardzo nie pod drodze na Rybnicką. Dlatego ustalaliśmy, że południe spotyka się na Rybnickiej, a północ pod BikersChoice (miejsce nieprzypadkowe, bo sklep jest współsponsorem akcji) przy Jagiellońskiej 21 - po prostu jak komu wygodnie. Z Rybnickiej i tak trzeba przejechać na północny-zachód przez całe miasto, więc to akurat idealnie pasuje: obie ekipy się łączą pod sklepem, potem Chorzowską i w Maciejowie myk na DK88, a z tamtąd strzała na Bytom. W kwestii formalnej, pod sklepem, po przeciwnej stronie ulicy jest spory trawiasty parking na 100 motorów chyba..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołaje na motocyklach kupują taniej MOTOHYBRID Miło nam poinformować że dla każdego mikołaja na motocyklu przewidzieliśmy specjalny rabat do końca roku –10%, wystarczy pokazać potwierdzenie wpłaty na konto fundacji.Zapraszamy do udziału w akcji.
Nie będziemy gorsi! Na identyczny rabat -10% (na takich samych zasadach) będą mogli liczyć wszyscy dobroczyńcy akcji w sklepie BikersChoice w Gliwicach.Zapraszamy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla informacji : mamy baaaardzo długą trasę - i abyśmy nie dotarli do Mysłowic baaaardzo późno PROSIMY WSZYSTKICH o możliwie wcześniejszy przyjazd na Parking Tesco - tak abyśmy możliwie najwcześniej ruszyli . Jak będziecie podjeżdżać to formować się od razu do wyjazdu -nie stajemy w kółkach czy po inszemu ale od razu ustawiamy się w KOLUMNĘ. Dostaliśmy Patronat Organizatora OLDTIMERBAZAR-u i zaproszenie na Giełdę na MTK -ale MY się już nie wyrobimy -dlatego ODSTĘPUJEMY gratisowy wjazd na Giełdę tym co się tam tylko wybierają. Jedyny warunek dla nich ,żeby byli w jednej kolumnie i w strojach Mikołaja... Myślę ,że w ten sposób wszyscy jadący na Giełdę zareklamowaliby Akcję nie tylko naszą ale w ogóle wszystkich MotoMikołajów Na MTK od soboty wieczora do niedzieli rana trwać będzie zbiórka wśród Wystawców na rzecz naszej Akcji - ale nie damy rady im się odwdzięczyć Paradą Mikołajów z naszej Akcji -dlatego ,jeśli znacie kogoś kto tam jedzie niech luknie w temat Oldimerbazaru. Co jeszcze ? No Kochani - nic tylko WIELKIE DZIĘKI -za wpłaty ,za pomoc ,za wsparcie -praca z Wami to czysta poezja Jak dam radę to wpadnę jeszcze na Forum ale raczej chyba już nie - komp mi szlag trafił ( korzystam z kompa kumpeli )i jeszcze inne sprawy mi się wysypały Tak więc jeszcze raz DZIĘKI Dla tych co będą z nami - UWAŻAJCIE podczas AKCJI - nie chciałabym mieć nikogo na sumieniu Dla tych co nie będą - trzymajcie kciuki i badźcie z nami duchem Czyli do niedzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Bytomia jedziemy, więc dwupasmówką DK88 - nie miałeś na myśli A4 mam nadzieję, bo to cokolwiek nie ten kierunek. ;) Mieszkańcom północnej części miasta jest więc właśnie bardzo nie pod drodze na Rybnicką. Dlatego ustalaliśmy, że południe spotyka się na Rybnickiej, a północ pod BikersChoice (miejsce nieprzypadkowe, bo sklep jest współsponsorem akcji) przy Jagiellońskiej 21 - po prostu jak komu wygodnie. Z Rybnickiej i tak trzeba przejechać na północny-zachód przez całe miasto, więc to akurat idealnie pasuje: obie ekipy się łączą pod sklepem, potem Chorzowską i w Maciejowie myk na DK88, a z tamtąd strzała na Bytom. W kwestii formalnej, pod sklepem, po przeciwnej stronie ulicy jest spory trawiasty parking na 100 motorów chyba..
Tak czytam i myśle że ta opcja była by dobra. Na Maciejowie obok fast foodów jest spory parking tam mogli by podjechac chętni z Zabrza i razem z Gliwicami DK 88 lecimy na Bytom. Będziemy dwoma puszkami z prezentmi oraz ja na moto i ralfązo jak ci pasuje no i wszyscy chętni więc jak? 9/15 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i myśle że ta opcja była by dobra. Na Maciejowie obok fast foodów jest spory parking tam mogli by podjechac chętni z Zabrza i razem z Gliwicami DK 88 lecimy na Bytom. Będziemy dwoma puszkami z prezentmi oraz ja na moto i ralfązo jak ci pasuje no i wszyscy chętni więc jak? 9/15 ?
gregor2105 - mówisz i masz jestem o 9,15 na mojej Barbi na tym parkingu koło fast foodów bedzie ze mna DZIEGIEL na swojej speed marchewce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista wpłat pojawi się do 24...jak na razieZEBRALIŚMY 7041,29DZIĘKUJE MOI KOCHANI - BEZ WAS I WIELU FIRM NAS SPONSORUJĄCYCH BYŁO BY NAM BARDZO CIĘŻKOJESTEŚCIE CUDOWNI !!!WSZYSCY :*:*:*:*:*:* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moga się przekląć ? Ku…………… Dziękuje Jesteście WIELCY !!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i myśle że ta opcja była by dobra. Na Maciejowie obok fast foodów jest spory parking tam mogli by podjechac chętni z Zabrza i razem z Gliwicami DK 88 lecimy na Bytom. Będziemy dwoma puszkami z prezentmi oraz ja na moto i ralfązo jak ci pasuje no i wszyscy chętni więc jak? 9/15 ?
Czyli plan jest taki:9:00 Shell Rybnicka9 z minutami Jagiellońska 9:15 (może trochę później) Maciejów przy starym CPN-ie.i lecim na Bytom DK88.Niech mnie ktos poprawi jeżeli się mylę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.