Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto-snow , Kubalonka Xi . 2009 .


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Piwo jest dla ludzi - pod warunkiem że akurat nie prowadzą pojazdu... W Renegacie w którym wypija pan za każdym razem przyjeżdżając na motocyklu piwko czy dwa też są noclegi ? Z Cieszyna, gdzie jakiś czas temu spotkaliśmy się na imprezie też wracał pan na motocyklu z plecakiem po conajmniej dwóch... Swoją drogą to ciekawe, że motocyklista z "bogatym" trzymiesięcznym doświadczeniem mówi o tym ile może wypić zanim wsiądzie na moto... Mieszkamy w jednej miejscowości, wolałbym pana nie spotkać na drodze jak pan pojedzie po "sprawdzeniu alkomatem" czy wypił pan tak akurat... Wolałbym żeby moje dziecko akurat nie przechodziło przez drogę jak pan pojedzie na podwójnym gazie bo piwo jest dla ludzi... Czepiam się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwo jest dla ludzi - pod warunkiem że akurat nie prowadzą pojazdu... W Renegacie w którym wypija pan za każdym razem przyjeżdżając na motocyklu piwko czy dwa też są noclegi ? Z Cieszyna, gdzie jakiś czas temu spotkaliśmy się na imprezie też wracał pan na motocyklu z plecakiem po conajmniej dwóch... Swoją drogą to ciekawe, że motocyklista z "bogatym" trzymiesięcznym doświadczeniem mówi o tym ile może wypić zanim wsiądzie na moto... Mieszkamy w jednej miejscowości, wolałbym pana nie spotkać na drodze jak pan pojedzie po "sprawdzeniu alkomatem" czy wypił pan tak akurat... Wolałbym żeby moje dziecko akurat nie przechodziło przez drogę jak pan pojedzie na podwójnym gazie bo piwo jest dla ludzi... Czepiam się ?Pogard .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole pal se te swoje papierosy i daj mi spokój . Jak sie musisz najebac to wypij cała flachę . Po jednym piwie kontrola policji wykazuje 0.05 promila , / po godzinie bo nie pije na ex / + posiłek przynajmniej u mnie , może być 0.2 . Będziesz kiedyś np . w Hiszpanii gdzie śie pije 2 butelki wina do obiadu i jedzie dalej autem / siesta 2 godziny / wiem bo pracowałem w Hiszpani na tirach to zobaczysz jaki jesteś zacofany .Kraj PromileAlbania, Białoruś, Chorwacja, Czechy, Estonia, Malta, Mołdawia, Rosja, Rumunia, Słowacja, Ukraina, Węgry 0,0Norwegia, Polska, Szwecja 0,2Litwa 0,4Andora, Austria (0,1 dla kierowców zawodowych, młodocianych: poniżej 20 roku życia i młodych stażem - do 2 lat po otrzymaniu prawa jazdy), Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Czarnogóra, Dania, Finlandia, Francja (0,2 dla kierowców zawodowych), Grecja, Hiszpania (0,3 dla kierowców zawodowych i młodych stażem), Holandia, Islandia, Łotwa, Macedonia, Niemcy, Portugalia, Serbia, Słowenia, Turcja, Włochy 0,5Irlandia, Luksemburg, Szwajcaria, Wielka Brytania 0,8( na podstawie "Alkohol a kierowca", Wydawnictwo Edukacyjne PARPAMEDIA)Jak widać, występuje dość duże zróżnicowanie co do dozwolonego stężenia alkoholu we krwi kierowcy w poszczególnych krajach.Tylko że jak by w Polsce było 0.8 promila to nie wiem ale Pan Evil to by chyba był zawsze tylko po wodzie mineralnej .OdWal sie i pisz se te gówna jak chcesz kogoś obsrać na swoim forumie a nie tu .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.