Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Helloween W Ustroniu


Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie o Helloween na moto / 31.10 / sobota SPOTKANIE . godz 16.00-17 00 na Rynku w USTRONIU POD NAMIOTEM ŻYWIEC . 17 00 LANS NA RÓWNICĘ . PO 20 00 OFICJALNA PARADA , OD KINA ZDRÓJ z resztą Ustronia do Centrum . ZJAZD NA IMPREZKE DO RDZAWYCH DIAMENTÓW / TROLL / UL. PARTYZANTÓW , koncert rockowy .W przypadku braku zainteresowania koncertem rockowym , po głosowaniu w schronisku , Pub Kuźnia w Ustroniu ( Hotel Olympic ), kulturka , parking podziemny gratis , zawody w kręgle , i imprezka jak długo kto może .1. schronisko na Równicy przy kominku . Motory PARKING I WJAZD NA RÓWNICĘ GRATIS !!!. NIE ODPUSZCZAMY BAWIMY SIE w Ustroniu. STRÓJ MOTOCYKLISTY OBOWIĄZKOWY .PS . Pozdrawiam Marekpost-14788-1254841164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie o Helloween na moto / 31.10 / sobota np. godz 15.00Jakby nie było pogody to moje propozycje1. schronisko na Równicy przy kominku , można zamówić np . borowiki z patelni .2. Czarcie Kopyto , wiadomo pstrąg przy palenisku / DROGO 25 ZETA / albo kiełbaska :ale za to ciepło i sucho.3. Zbójnicka Chata na samej Górze Równicy / luksus ale niedrogo /4. Przy bardzo fatalnej pogodzie Ustroń Rynek 3 , parking na samym RYNKU , spotkanie u mnie w biurze / spoko 50 osób sie zmieści , samoobsługa czyli co kto ma do konsumpcji / na dole jest Pizzeria Pasta Fresca spokojnie miejsce na kolejne 25 moto / oraz Namiot Żywiec na Rynku / kolejne 50 miejsc . NIE ODPUSZCZAMY BAWIMY SIE NA RYNKU . STRÓJ MOTOCYKLISTY OBOWIĄŻAKOWY .PS . To są tylko propozycje , ale jak najbardziej realne , zapraszam i proszę o inne . Pozdrawiam MarekWięcej info na http://motocieszyn.com/index.php
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Prywatna wiadomość dla baastZostałeś zbanowany .Powód nałożenia bana: Notoryczne pisanie idiotyzmów nie mających nic wspólnego z Forum dla mnie FORUM to wymiana wolnych myśli i integracja środowiska moto . Dzięki Bogu istnieje jeszcze takie porządne forum jak np http://forum.motocykle.slask.pl Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funmark, powiem ci że mnie nieco drażnisz chłopie, ja rozumiem, że możesz mieć parcie na szkło czy coś, ale upublicznienie czyichś fotek, jeszcze z tekstem "panna" jest na poziomie najwyżej gimnazjum. Umówmy się może, że panna to twoja może być a reszta to dziewczyny, tudzież kobiety, koleżanki etc. Duży jesteś a takich podstaw trzeba cię uczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.