Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zlot Nie Pod ZaporĄ (25-27 Września 2009)


Rekomendowane odpowiedzi

bez przesady. Za to bys jakies 30 razy wiecej zaplacil... Na zlocie w Rudzie rok temu tez tyle wstep kosztowal i przychodzily ludzinki. Niestety cala organizacja takiej imprezy jest droga a pewnie sponsorow sa nieliczne ilosci i malo daja. Poza tym caly majatek pochłoną "super nagrody" w konkursach. Hahah
Cobretti dobrze zauważył ze dawaliśmy po dwa napoje i dwa żarcia plus znaczek i koszulkę ... W tym roku - już pod nazwą "Piknik na dwóch kołach " - było za 10 zł wjazd a już koszulka ( 25 zeta ) i znaczek ( 10 zeta ) osobno. Kapele mieliśmy - 3 w piątek i 4 w sobotę - a ci co byli mogą podtrzymać mój podziw dla nich bo dali naprawdę czadu...Słusznie zauważyłeś ze wszystko kosztuje i to słono , i że faktycznie sponsorzy są jak na lekarstwo. Jest różnie - "Stare " Kluby to już idą jak taśma ze Zlotami ,młode twierdzą ,ze na to by zrobić Zlot ich nie stać - My zaś niezrzeszeni musimy tym bardziej sprężać się aby dobrać się organizacyjnie by wszystko grało ,by znaleźć na tyle wspaniałych sponsorów by dali choć troszku - a gdziekolwiek pójdziesz tam słyszy się jedno - KRYZYS... Kluby mają swoje zasady wpuszczanie siebie nawzajem na Zloty - i może to i dobre -bo faktycznioe jak wjedzie parę klubówiczów i zje te "trochę " i "trochę " wypije - a za darmo wjedzie - to jak Klub wystawia sam sobie żarcie i browar to faktycznie zarabia... U nas - zarabiają Ci co się wystawiają ... Oczywiście jak jest dużo ludzi.... Wiem o tym wszystkim - i wiem jak ich szlag trafia ,ze nie ma tylu co na Zlotach Klubowych - ale czy u nas - czy na Klubowych -zawsze pierwsze początki sa trudne... Ja od tamtego Pierwszego Zlotu - chyle czoła przed wszystkimi organizatorami - szczególnie tak jak MY - niezrzeszonymi w Kluby... i wszystkim życzę by ten KRYZYS się skończył Kochani - za niedługo znowu bedzie " byle do wiosny " więc korzystajmy póki sie da ,póki jest czas wolny ,póki zdrówko pozwala ,póki jest ecium pecium ...coś jeszcze ? no i póki żyjemy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale za te 35 zł były dwa piwa i bodajże 2 posiłki jeżli mnie pamięć nie myli i dodatkowo koszulka złotowa i znaczek. i to była cena za kierowcę. 25 było za pasażera. w tym koszt za kapele. Nie oszukujmy się: w tym roku po prostu organizatorzy chcą zarobić. zresztą dojazd na ten "koniec świata" by mi rozwalił zawieszenie więc mnie tam nie zobaczycie
no a tu masz jakas smycz i naszywke. Fakt, ze w Rudzie dawali wiecej, ale coz zrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

no parady nie ma to juz wielka lipa a co do ceny to coz nie ma az tak zle ale po co mi jakas smycz czy naszywka moglaby byc przynajmniej koszulka albo jakis cieply posilek bo w tamtym roku troche bylo zimno i w tym tez sie nie zapowiada na szalowe temperatury no a co do dojazdu pod sama prochownie to tez masakra moze warto pomyslec nad inna miejscowka w przyszlym roku a w bielsku takich nie brakuje chocby kamping pod dembowcem czy na bloniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pitole 30zł i tyle zamieszana. to sa 3 paczki fajek to bez przesady. ktos cos chce zrobic i chwala mu za to. jak im to wyjdzie to inna sprawa, okaze sie ale zawsze moze ktos z oszczednych zrobic zlot z wjazdem za free, noclegoiem piciem zarciem koszulka znaczkiem i nie wiem czym jeszcze dla kazdego. pokazcie co potraficie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze źródeł dobrze poinformowanych 8-) dowiedziałem się ,że organizatorzy szykują niespodzianke :!: Jest to narazie tajemnica , ale wywęszyłem ,że szykują jakiś pojazd ( 4 koła ) , który może zaćmić swym występem różne tam dotychczasowe jakieś cuda na kiju ( palenia gumy , strzały z korby czy też palenie zbiorników ) ! Ma sie podobno nazywać Bażin ! To niestety wszystko co mi wiadomo na ten temat !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie fajnie ja będę na pewno
proszę wywal ten adres już od lat nie dziala!! kim jestes ,że zalogowałeś sie dawną stroną zlotową.strona dzialawww.podzapora.plMARIUSZ!!!kryptonim bażin - ściśle tajne:)))pozdrawiammoniaps. konkursy zaczynamy koło 13 w sobote... ale będzie ich troche , po 16 konkursy quadowe i katownia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę w sobotę od około 19-ej w Bielsku w "Piwnicy Zamkowej " - kto wie ,może uda mi się połączyć jedno z drugim ? W bieganinie obecnych spraw całkiem zapomniałam ,że to już teraz ... Info do moich znajomych - i nie tylko moich - jakbym jednak nie dotarła do Was to jakbyście śmigali w tych godzinach po Bielsku to zajrzyjcie do "Piwnicy Zamkowej " - będę tam z koncertem "Kyksa". Mamy być na 19-ą a grają jeszcze inne zespoły to chyba zaczniemy gdzieś o 20-ej . Wierzę ,że pogoda dopisze i będziecie się bawić wyśmienicie Udanej imprezy organizatorom Może jednak do Was dotrę - w asyście To zależy o której skończy się koncert "Kyksa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.