Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dlaczego Mamy Miec Lepiej Niż Inni: Anielica I Contrast0


Rekomendowane odpowiedzi

No to kochani przyszła i pora na mnie. widze ze tutaj śluby wyrastaja jak grzyby po deszczu wiec tez chce sie wpisać w kalendarz Pełen szczerych chęci i ochoty Pyncek vel Contrast0 czyli Marcin Penczekoraz Bogu ducha winnaDżula vel Anielica czyli Angelika Rygułaogarnięci nieodparie wzniosłymi ideałami życia małżeńskiegopostanowili zawrzeć Związek Małżeński na który zapraszamy WSZYSTKICH MOTOCYKLISTÓW I MOTOCYKLISTKI Uroczystość zaślubin odbędzie sie dnia 12 września roku pańskiegoo godzinie 13:00 w Kosciele p.w. Sw. Izydora w jankowicach. Po uroczystości zaślubin przejazd do "Dworku Stara Cynkownia" w Czechowicach Dziedzicach przy ul. Hutniczej 12 (www.dworek-wesele.pl)Planowane przejazdy to:1. Katowice-Piotrowice spotkanie przy kościele i wyjazd około godziny 11:40 i przejazd do Jankowic do domu pani młodej (co do organizacji prosze kontaktowac sie z Majzlem) 2. Z Pszczyny myśle, że spotkanie przy MC i wyjazd koło 12:10 do domu pani młodej prawdopodobnym organizatorem bedzie Boryl Pogoda zamówiona wiec liczymy na liczne przybycie Wiecej informacji bliżej daty post-967-1249472265.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dżula Słońce Ty Moje Czy aby wiesz co robisz kochanie ?? Oczywiście jak Bóg da, to pojawię się na tej uroczystości
wiem wiem... daje przykład Tobie
A komandos w bramie na tę okazję bedzie? ;) Postaram się być.
bedzie, bedzie ale nie w bramie tylko w lesie
Ja będę na 100we ale nie na moto ;)
zawsze mozesz sie szybko przebrać
A czy niedoświadczeni w moto i już troszkę (5 lat) doświadczeni w małżeństwie też mogą przybyć?Gratuluję już teraz!PozdrawiamM.
kazdy może
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.