Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Austria Zlot


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No i juz w domu.Jakiekolwiek opowiesci i tak nie oddadza tego co tam jest.Mysle ,że kazdy ktorego interesuja motocykle i lubi klimaty zlotowe to MUSI tam pojechac!Po krótce-ludzi max trudno zliczyc ale mysle ze to idzie juz w setki tysiecy.Narodowosci rozne, duzo Niemcow, Austriakow,Wlochow, Wegrow, Chorwatow Czechow Slowakow Widzialem kolesi z Finlandii, Litwy, Slowenii no i z Polski.Przy takiej masie ludzi zero nawalonych- no widzialem jednego ale grzecznie sobie siedzial na trawce i cos tam se mruczal pod nosem.Absolutny brak przepychanek i bojek,po prostu kazdy przyjechal sie pobawic, poogladac sprzety itp.Motocykli niezliczona ilosc(90% Harleye)No i ta calodobowa parada wokol jeziora.Wystawiasz sobie krzeselko obok jezdni, piwko pod reka i podziwiasz-sprzety jezdzcow i piekne kobiety na takowych wymuskanych motocyklach orgia zelaza i kolorow wydechow i co tam jeszcze chcecie.Za rok tez sie wybiore!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja też dojechałem. Wrażenia nie do opowiedzenia ani do opisania to trzeba widzieć i przeżyć osobiście. Będąc tam odnosi się wrażenie że na świecie niema innych motocykli tylko same HD. Można nabawić się kompleksu że nie jest się posiadaczem sprzętu tej marki. Parada jak pisał kolega całodobowa ,oczywiście przez cały czas trwania zlotu.Tu parę fotek. http://zbyhson.fotosik.pl/albumy/685206.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem na tym biwaku nad jeziorem, gdzieś tak w połowie drogi między główną a tą drugą częścią tej wspaniałej imprezy. Tam dalej była trzecia część taka trochę skromniejsza.Malutki ja się za Tobą rozglądałem i po mimo Twojego słusznego wzrostu nie mogłem Cię nigdzie wypatrzeć.Fotka tej kuli co pisze chamsim http://images48.fotosik.pl/198/f8f2d9635ec7d244m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.