Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Xii Kolstejnsky Okruh 12-13.09 Warto Zobaczyć!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Już za tydzień tj. 12-13.09.2009 u naszych południowych sąsiadów odbędzie się coroczny XII KOLSTEJNSKY OKRUH o Cenu Vaclava Paruse. W miejscowości Branna http://mapy.google.pl/maps?f=q&source=...;z=10&iwlocTutaj filmik:

Wstęp parę groszy a zabawa niesamowita no i te "stare" motocykle które śmigają po winklach...post-12277-1252318743.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mniej więcej wyglądają koszty: ile kilometrów np. z katowic, "pare groszy" za wstęp-ile to około w złotówkach, czy można tam rozbić namiot i czy ty sam jesteś chętny czy jedziecie ekipą?
Jade z bratem z jastrzebia zdroju mam 163 km. 70 KC to masz jakieś 11 zł. ( wg. kursu 1,64).Ale niestety jade autem.A wy jechalibyście ekipa??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem Byłem pierwszy raz.Jak dla mnie impreza po prostu wspaniała.Miasteczko wygląda jakby czas stał tam w miejscu.Klimat niepowtarzalny.Wszędzie namioty z motocyklami biorącymi udział w zawodach,bez problemu można wejść pod namiocik,pstryknąć fotkę i przyjrzeć się tym wyjątkowym maszynom.Czegoś takiego jak tłumik to tam nie znają.Grzmot zarówno zabytkowych Arieli jak i pierwszych CB750-doprowadza do dreszczy,uszy odpadają Wyścig sidecar'ów zaskoczył mnie bardzo pozytywnie,mocna rywalizacja.Impreza przy czeskim disco do późnych godzin nocnych,przemijała w przyjaznej atmosferze.Krótko mówiąc-coś pięknego Jutro wrzucę jakieś zdjęcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem Byłem pierwszy raz.Jak dla mnie impreza po prostu wspaniała.Miasteczko wygląda jakby czas stał tam w miejscu.Klimat niepowtarzalny.Wszędzie namioty z motocyklami biorącymi udział w zawodach,bez problemu można wejść pod namiocik,pstryknąć fotkę i przyjrzeć się tym wyjątkowym maszynom.Czegoś takiego jak tłumik to tam nie znają.Grzmot zarówno zabytkowych Arieli jak i pierwszych CB750-doprowadza do dreszczy,uszy odpadają Wyścig sidecar'ów zaskoczył mnie bardzo pozytywnie,mocna rywalizacja.Impreza przy czeskim disco do późnych godzin nocnych,przemijała w przyjaznej atmosferze.Krótko mówiąc-coś pięknego Jutro wrzucę jakieś zdjęcia ;)
cholera Panowie...nie wiedzialem, ze jest odrebny temat ...nie chcialem wchodzic w slowo...tutaj link do moich foci zawartych w tym samym forum http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...2952&st=105
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysmy tez byli w pare osob i za rok trzeba powtorzyc,jak ktos lubi staruchy to naprawde masa perelek do obejrzenia z bliska oraz na torze jak ida pelnym ogniem,kierowcy to przewaznie starsze dziadki i dla nich wielki respekt niejednemu mlodemu by dupe skopali,dobry byl tez koles co stal na rynku starym Nortonem chyba z lat 20-30 nieremontawanym od nowosci i na chodzie co prawda cieklo troche z niego ale ogniem z rury walil:) taki rodzynek miedzy wyscigami show robil.Jednym slowem warto a i traska niczego sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.