Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ślub


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

nie no szkoda że tak traktujecie osoby które się tylko pytają... Widać jaki macie szacunek do innych. Trzeba było tylko napisać że na coś takiego nie idziecie i było by po kłopocie...Ale dzięki wogóle za wypowiedzi... zniesmaczyły mnie bardzo do motorów, a tym bardziej do osób prowadzących motory. Pozdrawiam
kup sobie szpeja, posiedz przez rok na forum to sie znajdzie obstawa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj usmiałem sie serdecznie z kilku wypowiedzi...\nic tu dodac nic ując... czakam ż ktoś nas zaprosi na parade/obstawe na np rozwód... a poza tym ,czasami mam ochote sie zeszmacic. ..ale nie w taki sposób jak w założeniu tego tematu. raczej mam na myśli kajdanki z różowym futerkiem,skórzane stringi i pejczyk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja wam coś powiem : ZOSTAWCIE DZIEWCZYNĘ W SPOKOJU !!!!! ŻYCZĘ JEJ SZCZĘŚCIA I JEŚLI SIĘ UDA UDANEJ PARADY MOTOCYKLOWEJ. są motocykliści i są motocykliści (różnie to bywa) pomyślcie jak byście się wy czuli w momencie jak np.KOCHACIE MOTOCYKLE a nie jest was stać na ich kupno?? może to jedyna okazja dla PARY MŁODEJ by POCZUĆ SIĘ CZŁONKIEM EKIPY do której może kiedyś będą należeli !!!!!Sam oszczędzałem 7 lat by sobie kupić MOTO - dlatego zastanówcie się czy jesteśmy jak KIEROWCY PUSZEK BURAKAMI czy jesteśmy BARDZIEJ OTWARCI I TOLERANCYJNI NIŻ ONI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo, juz widze drugiego typa który w tej paradzie wystąpi w roli clowna ktoś jeszcze?
Kostucha tu nie chodzi o role clowna. Tylko o to czy jestes czlowiekiem czy zwyklym burakiem szczycacym sie posiadaniem MOTORA!Przejrzyjcie na oczy i w koncu zrozumcie ,że nie kazdego stac na zrealizowanie pragnien i ,że nie kazdy ma dosc kasy, zawzietosci w dazeniu do celu i mozliwosci ucielesnienia marzen.Nie znacie tej osoby tak jak nie znam jej ja ale od razu potraktowaliscie dziewczyne z buta.Jesli nie siedzi w temacie motocykli to skad ma wiedziec jakie sa realia w tym swiecie.Byc moze i piszacy te durne posty tez zrobiliby z siebie gamonia wchodzac w inne srodowisko.Troche samokrytyki i troche wyrozumialosci dla innych!!!!Pewnie niejeden z was jezdzi od jednego lub dwoch sezonow a mieni sie wielkim motocyklista...Slowo pokora sie klania...Przyszlej mlodej parze zycze szczesciaChamsin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kumpel motonita poprosił nas o zrobienie obstawy dla swojego przyjaciela nie-motocyklisty. Zebrało się 7 sprzętów, było dużo kawałków gumy w powietrzu, hałas i te rzeczy. Jakoś nie mieliśmy wrażenia, że jesteśmy małpkami, czy inną cyrkową menażerią, to była zwyczajnie dobra zabawa. A młodym się gęby cieszyły jeszcze długo. Do zobaczenia na drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że tu nikomu nie chodzi o kwestię finansową, chodzi o to, że my w zasadzie robimy obstawy dla przyjaciół, dobrych znajomych. Jeżeli dziewczę chce takiej obstawy to może niech próbuje dogadać się z jakimś klubem. Być może oni za np. jakąś cenę do klubowej kasy zgodzą się na taką obstawę. W każdym razie nikt tu nikogo nie dyskryminuje. Nie ma możliwości robienia obstawy każdemu kto o to poprosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że tu nikomu nie chodzi o kwestię finansową, chodzi o to, że my w zasadzie robimy obstawy dla przyjaciół, dobrych znajomych. Jeżeli dziewczę chce takiej obstawy to może niech próbuje dogadać się z jakimś klubem. Być może oni za np. jakąś cenę do klubowej kasy zgodzą się na taką obstawę. W każdym razie nikt tu nikogo nie dyskryminuje. Nie ma możliwości robienia obstawy każdemu kto o to poprosi.
Klimek - no chyba trochę pojechałeś. I z góry zaznzczam że nie zamirzam się wciągać znowu w jakieś bezsensowne dyskusje Chciałbym jeszcze zauważyć że dziewczę ma jeszcze rok czasu i jak tak bardzo chce to może znajomości odpowiednie nawiąże cały roczek to kupa czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sorry, ale myśle że po takiej odpowiedzi to ona już nie będzie chciala mieć z nami nic wspólnego.Przecież skad mogła wiedzieć?? Zapytała sie tylko a my na nią naskoczyliśmy jak banda chamów i debili, zgnoiliśmy ją i wyśmialiśmy. Myślę, że teraz należy do tych katamaraniarzy którzy umyślnie taranują motocyklistów na drogach...I dzięki nam ma też już pierwsze przykre doświadczenie ze ślubem, a do niego przecież jeszcze tak daleko.Kiepsko wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyszło kipsko!Takie odpiwiedzi same sie cisną na usta po takim zapytaniu:)Laska nie pisze na poczatku o tym, ze to jej pasja, że jej się to podoba, marzenie życia i takie tam. Może i ją nie stać na motocykl, ma na to czas... ale w pierwszych słowach to ona potraktowała motocyklistów jak towar do wynajęcia:) Mogła zacząć, że miło by było gdyby.... a nie ile bieżecie za obstawę???Skoro stać ja na to (wnioskuję z zapytania) to niech "wypożyczy" sobie oddział GROMU z Bielska i też będzie miała ślub inny niż wszyscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.