Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zlot "mamut" Żywiec - Iron Elephants Mc Poland 14-16 Sierpień 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czesc !album ze zdjeciami juz wrzucilam na strone - pare fotek dorzuce jeszcze w najblizszym czasie.IE MC Party 2009pozdrawiam!
Ciesze sie, ze zdjecia choc troche sie podobaja W piatek bylam tylko na koncercie, w sobote od 10:00 do 15:00.Calosc foto-relacji (okolo 1600 szt.) zostanie przekazana do Klubu IE MC.pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej "słoniki " jako ,że z powodu paru spraw ( nie motocyklowych ) nie komentowałam Waszego Zlotu tutaj a na NK - po dwóch " prośbach " o usunięcie fotek z "danymi " osobami - wobec całej sytuacji piszę wprost - byłam u Was pierwszy raz - czemu ? - raz: wiadomo od niedawna dopiero jestem wśród motomaniaków - dwa : z powodu sytuacji finansowej nie mogę być wszędzie gdzie bym chciała No więc - Zlot jak Zlot - super sprawa - na pierwszy raz nie mogę oceniać ani źle ani dobrze ( oczywiście organizacji ), a ,ze zawsze twierdzę iż to MY uczestnicy tworzymy atmosferę - jako ,ze miałam doborowe towarzystwo - BAWIŁAM SIE WYŚMIENICIE Tym bardziej iż zarówno u Was jak i na scenie Kwaśnicy zespoły dawały czadu jak sie patrzy Czy było za drogo ? - po dwóch Zlotach bardziej orientuję się w "cenniku "więc nie twierdzę ,że za drogo - choć jako impreza towarzysząca Kwaśnicy na pewno miała wszystko zasponsorowane od władz - jak my w zeszłym roku... Jeśli tak samo Władze brały za bilety - to z racji większej frekwencji jak u nas - mniej stracili jak nasza władza. rok temu... No ale każdy wie ,że każdy początek jest trudny... Ale z powodów nie dla wszystkich moze znanych - pomimo ,ze po powrocie z Waszego Zlotu do głowy by mi nie przyszło ,ze trza bedzie pisać Apel - to jednak wobec CAŁĘJ sytuacji - robię to w Dziale OFF - Topic... Dlaczego tam ? - bo to sie nic nie ma z technicznymi sprawami moto - a raczej ze "stosunkami międzyludzkimi " a raczej "stosunkami - nie zrzeszeni a Kluby "... Ale znowu jak ZWYKLE zaznaczam - to nadal wyciąganie mojej dłoni do ZGODY ... a kto jak to odbierze ... zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej "słoniki " jako ,że z powodu paru spraw ( nie motocyklowych ) nie komentowałam Waszego Zlotu tutaj a na NK - po dwóch " prośbach " o usunięcie fotek z "danymi " osobami - wobec całej sytuacji piszę wprost - byłam u Was pierwszy raz - czemu ? - raz: wiadomo od niedawna dopiero jestem wśród motomaniaków - dwa : z powodu sytuacji finansowej nie mogę być wszędzie gdzie bym chciała No więc - Zlot jak Zlot - super sprawa - na pierwszy raz nie mogę oceniać ani źle ani dobrze ( oczywiście organizacji ), a ,ze zawsze twierdzę iż to MY uczestnicy tworzymy atmosferę - jako ,ze miałam doborowe towarzystwo - BAWIŁAM SIE WYŚMIENICIE Tym bardziej iż zarówno u Was jak i na scenie Kwaśnicy zespoły dawały czadu jak sie patrzy Czy było za drogo ? - po dwóch Zlotach bardziej orientuję się w "cenniku "więc nie twierdzę ,że za drogo - choć jako impreza towarzysząca Kwaśnicy na pewno miała wszystko zasponsorowane od władz - jak my w zeszłym roku... Jeśli tak samo Władze brały za bilety - to z racji większej frekwencji jak u nas - mniej stracili jak nasza władza. rok temu... No ale każdy wie ,że każdy początek jest trudny...[..]
Szanowna Kingo!Zanim użyjesz zwrotu "na pewno" radziłbym Ci się dobrze doinformować, bo potem masz pretensje, że ktoś Ci zwraca uwagę. Twoje pomówienia jakoby nasz zlot sponsorował urząd miasta są co najmniej śmieszne. To, że Ty nie potrafisz zorganizować zlotu bez UM to już wiemy, ale klubowi Iron Elephants MC Poland, nie jest potrzebne takie finansowanie żeby zrobić świetny zlot. Cieszymy się, że bawiłaś się wyśmienicie razem z innymi zlotowiczami, szkoda tylko, że nie zauważyłaś ludzi, którzy spali 2h na dobę abyście WY mieli miejsce gdzie możecie się dobrze bawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Kingo!Zanim użyjesz zwrotu "na pewno" radziłbym Ci się dobrze doinformować, bo potem masz pretensje, że ktoś Ci zwraca uwagę. Twoje pomówienia jakoby nasz zlot sponsorował urząd miasta są co najmniej śmieszne. To, że Ty nie potrafisz zorganizować zlotu bez UM to już wiemy, ale klubowi Iron Elephants MC Poland, nie jest potrzebne takie finansowanie żeby zrobić świetny zlot. Cieszymy się, że bawiłaś się wyśmienicie razem z innymi zlotowiczami, szkoda tylko, że nie zauważyłaś ludzi, którzy spali 2h na dobę abyście WY mieli miejsce gdzie możecie się dobrze bawić.
Snajperku - ja użyłam zwrotu " na pewno " a nie "byliscie " a to robi różnicę Znowu zamiast spokojnej rozmowy z Waszej strony spotykam się z atakiem ... i naprawdę tym przyrównaniem mojej organizacji Zlotu w zeszłym roku a Waszym -jest naprawdę smieszne - bo albo nie jesteś w sprawy swojego Klubu wprowadzony albo po prostu reagujesz na mnie jak "byk na płachtę " - a tego od stycznia unikam w stosunku do każdego Waszego " słonika " ... Słoneczko od wrzesnia zeszłego roku ( jaka zbieżność w czasie - bo w tym czasie padła Wasza " propozycja " ) wiem co jest potrzebna Waszemu Klubowi aby zrobić Zlot - szczególnie w Rudzie Śląskiej... Ile kto śpi jako organizator - też wiem na własnej skórze- a Moi z Mojej Grupy potwierdzą I nie tylko z Grupy Organizacyjnej I wierz mi , według większej części uczestników "moich " imprez - też zostały zaliczone do świetnych Nawet teraz byli z zagranicy czyli tak jak zawsze twierdzę - DOBRE Zloty same sie reklamują poprzez uczestników - bo i ja w ten sposób poznawszy wspaniałę renomy "pewnych " Zlotów - tam najpierw jechałam... I nie ważna była wtedy cena - a i nie orientowałam sie wtedy jeszcze w cenach... Snajperku ja NADAL nie mam PRETENSJI - nie miałam - nie mam i nigdy nie będę miała.. nadal to co zrobiło parę motocyklistów dla mnie w 2006 roku przeważa SZALE na MIŁOŚĆ do wszystkich Motocyklistów gdziekolwiek by nie byli... Was nawet Pochwalić nie mogę - bo juz nawet to odbieracie jak "byk na płachtę " Teraz przejdę do działu OFF TOPIC...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem - widziałem - bawiłem się ..... fajna parada fajna impreza .... niemniej pazerność straganiarzy 49zeta za golonko wątpliwej jakości mnie na chwilkę zniesmaczyło. Następną imprezę też zaliczę ( z własnym golonkiem ) - polecam
Mnie straganiarze chcieli skasować 53,- zł. za 2 szaszłyki Na kwaśnicy warto było zakupić te małe pączusie - mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.