Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Potrzebna Pomoc Motocyklistów!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

UWAGA!!!!!Pilna sprawa właśnie dzwonił do mnie oraganizator że odwołuja impreze przenoszą ja na jutro jak widać za oknem leje no i zalało im boisko dzwonili do meteo do Krakowa Katowic Wrocławia i wszyscy prognozuja opady do godzin wieczornych teraz staraja sie zorganizować coś na jutro ja ze swojej strony tak czy tak przejade sie na miejsce zbiórek bo przecież nie można tego wszystkiego od tak odwołac a nie chce nikogo wystawić do wiatru sorki że tak sie stało ale to juz nie moja wina pozdrawiam
No szkoda, byłam zwarta i gotowa a jutro niestety do pracy ... : /
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!!!Pilna sprawa właśnie dzwonił do mnie oraganizator że odwołuja impreze przenoszą ja na jutro jak widać za oknem leje no i zalało im boisko dzwonili do meteo do Krakowa Katowic Wrocławia i wszyscy prognozuja opady do godzin wieczornych teraz staraja sie zorganizować coś na jutro ja ze swojej strony tak czy tak przejade sie na miejsce zbiórek bo przecież nie można tego wszystkiego od tak odwołac a nie chce nikogo wystawić do wiatru sorki że tak sie stało ale to juz nie moja wina pozdrawiam
dej znac co wykombinowali na jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troche sie namieszało właśnie rozmawiałem z organizatorem chcą żeby ten festyn odbył sie jutro podobno tym razem ma byc lepsza pogoda proponuje spotkac sie tam gdzie dziś w Wodzisławiu na stacji Statoil koło Mc o 15.00 około 15.15 możemy wyjechać w kierunku Zawady jeżeli jest ktoś chętny z Rybnika to powiedzmy o 14.35 wyjazd na Wodzisław z Placu Wolności kto chętny serdecznie zapraszam może coś da sie zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka chciałbym wszystkim obecnym BARDZO BARDZO SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ zrobiliśmy super wrażenie już jadąc ze stacji całą grupą wszyscy sie oglądali no a później wjazd na ośrodek na boisko wielu było w szoku dzieki wszystkim tym którzy wozili chetnych na moto a w szczególności Ostatnim Mohikanom bo panowie zrobili wiele kilometrów wokól tego boiska co do zebranych pieniędzy to moge dodać też nieoficjalnie że cały dochód z festynu to ponad 22000 zł. chyba nikt z organizatorów sie tego nie spodziewałJeszcze raz serdeczne dzięki!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.