Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Potrzebna Pomoc Motocyklistów!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kto z okolic Rybnika to spotykamy sie o 13.50 na Placu Wolności około 14 wyjazd do Wodzisławia na statoil i razem około 14.45 wyjazd do Zawady jest jeszcze prośba bo podawane są różne czasy wyjazdu z Wodzisławia fajnie by było jechac grupą więc prośba taka żeby Ci którzy zbieraja sie na stacji poczekali na grupe z Rybnikapozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie potrzebna jest pomoc motocyklistów!!!!W szkole podstawowej nr 11 w Wodzisławiu Śląskim -Zawadzie 29 sierpnia organizowany jest festyn charytatywny na rzecz chorej na białaczkę 23 letniej dziewczyny, nasza pomoc polegałaby tylko na obecności na tej imprezie, zrobieniu małego zamieszania aby przyciągnąć jak najwięcej uczestników, można też za niewielką opłatą oczywiście przeznaczona na szczytny cel ,powozić na moto chętnych,nie mogę nikomu obiecać darmowej kiełbasy czy piwka ale możemy sie spotkać, wspólnie pośmigać po okolicznych miejscowościach, pomiędzy Wodzisławiem a Raciborzem jest wiele ciekawych tras a przy okazji można komuś pomóc jestem otwarty na wszelkie propozycje pozdrawiam i serdecznie zapraszam !!!Marek
sp 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!!!Pilna sprawa właśnie dzwonił do mnie oraganizator że odwołuja impreze przenoszą ja na jutro jak widać za oknem leje no i zalało im boisko dzwonili do meteo do Krakowa Katowic Wrocławia i wszyscy prognozuja opady do godzin wieczornych teraz staraja sie zorganizować coś na jutro ja ze swojej strony tak czy tak przejade sie na miejsce zbiórek bo przecież nie można tego wszystkiego od tak odwołac a nie chce nikogo wystawić do wiatru sorki że tak sie stało ale to juz nie moja wina pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.