Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zmiana Stanu Cywilnego


Rekomendowane odpowiedzi

Imprezka była udana jak ja pierd*lę Integracja z tambylcami była wzorcowa Nie wiem, czy ktoś policzył ale na moje oko było kole 60 maszyn - oj na długo będzie para młoda na językach we wsi Bartez dał ładny przykład jak z opony kostki zrobić slika w 2 minuty Dużoooo by pisać co się działo ale żadne słowa nie oddadzą tego w całości!!!
Tak jak Antoś napisał impreza była full wypas, wielkie podziękowania dla Nowożeńców za wszystko co dla nas przygotowali Warto było walnąć ponad tysiąc km dla takich przeżyć i poznania tylu nowych bikerów Zapodam pare fotek (ja to ten najwyższy z śląsiej ekipy) Jeśli ktoś chce wiecej moge posłać na maila lub nagrać na CD-R gg 3899775Pozdrawiam i do zajśpost-9557-1251067023.jpgpost-9557-1251067044.jpgpost-9557-1251067063.jpgpost-9557-1251067078.jpgpost-9557-1251067091.jpgpost-9557-1251067110.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

było przemega choć ledwo dzisiaj chodze, jak i zresztą przez cały weekend a jednak zajebiste spotkanie Bartez, ile żeś tego wychlal zanim pojechaliście?? I pytanie do Antka, Ariela - ktoryś z Was nie zostawił laciów na 'ganku'? zajebiste, w sensie prawie jak płetwy, niebieskie papcie pojechały z nami do rybnika, więc można je odebrac u Manki.Czemu nie wszyscy sie zameldowali? Jechaliście pewnie na Łódź, a my na Konin, Kalisz, Strzelce Opolskie, wyszło 6,5 h, ale asfalcik zajebisty kręte drogi po lasach.. Pozdro dla wszystkich i dzięki za zajebistą zabawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze życzenia nowożeńcom raz jeszcze i dzięki serdeczne za stworzenie tak miłej okazji do spotkania i za wspaniała gościne daleko od domu Dzięki wszystkim za dobrą zabawę i Sargonowi w szczególności za użyczenie mi i Spunowi kącika do spania Noo... to kto następny?? Więcej takich okazji

Witajcie ! oto pierwszy efekt integracji z kujawsko-pomorskimi motocyklistami.Na slubie bylem na starej ninji - ZX9R kolorowa z przewaga zielonej Kto mnie pamieta niech sie ujawni bo ja po nickach nie rozpoznaje.
A ja Cię pamiętam i pozdrawiam
Czemu nie wszyscy sie zameldowali? Jechaliście pewnie na Łódź, a my na Konin, Kalisz, Strzelce Opolskie, wyszło 6,5 h, ale asfalcik zajebisty kręte drogi po lasach.. Pozdro dla wszystkich i dzięki za zajebistą zabawę
Toż to tą samą trasą jechalim Droga rzeczywiście dobra i kręta a przede wszystkim nie było korków i luźno się jechało... traska miła spokojnej jazdy 5 godzinek i w domku... na ostatniej stówie trzeba było już jechać bardzo powolutku bo Fazerka zgubiła śrubkę ważną i stroszkę jej się głowa kiwała:DPozdrawiam wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezka była udana jak ja pierd*lę Integracja z tambylcami była wzorcowa Nie wiem, czy ktoś policzył ale na moje oko było kole 60 maszyn - oj na długo będzie para młoda na językach we wsi Bartez dał ładny przykład jak z opony kostki zrobić slika w 2 minuty Dużoooo by pisać co się działo ale żadne słowa nie oddadzą tego w całości!!!
Antek lepiej bym tego nie ujął, wiec Twoje słowa potwierdzę kilkoma fotami.No i przy okazji zwiedzania Torunia odwiedziliśmy ojca Tadeusza Młodej parze jeszcze raz najlepszego na nowej drodze życia i dzięki za wszystko.Dla Toruniaków wielkie pozdrowienia .post-351-1251145624.jpgpost-351-1251145733.jpgpost-351-1251145750.jpgpost-351-1251145855.jpgpost-351-1251145865.jpgpost-351-1251146438.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pytanie do Antka, Ariela - ktoryś z Was nie zostawił laciów na 'ganku'? zajebiste, w sensie prawie jak płetwy, niebieskie papcie pojechały z nami do rybnika, więc można je odebrac u Manki.
hehe żaden z nas nie zapomniał laczów znalazłem je w stawie przy kaczuszkach a właściciel pewnie leży gdzieś na dnie Łukasz jeśli chcesz to są Twoje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to parę słów ode mnie Świetna miejscówka, jeziorko, lasek a w domkach światło, ciepła woda i prawdziwy kibelek, nie to co w Vendryni. Piątkowe "butelkowanie" też niczego sobie A sama imprezka weselna, parada z Fadromą, brama w stylu country i piersiówka na drogę - wyborna ... !Bardzo miło wracało się z Torunia, naprawdę szybko nam to poszło. Pozdrawiam starszego Pana i dwóch "Kubiców" w Seicento .. oczywiście środkowym palcem Do zobaczenia na nastepnej imprezie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodym jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO na wspólnej drodze!!!"Krzyżacy" ze stalowych rumaków dziękują całej ekipie ze Śląska, jak i Każdej/Każdemu ze śląskich motomaniakow, za wspólnie spędzony czas!. Kto nie był, niech żałuje!!!Specjalne podziękowania dla Nowożeńców i ich "opiekunów" za wzorcowo-wyczadowe przyjęcie i ugoszczenie motocyklowej braci! Szacun przeogromny!!!P.S.Późno wpisany post, bo brakowało czasu na grzebanie w sieci. Motocykl nie pozwalał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekujemy wam serdecznie za tak liczne przybycie na nasze weselicho. Troche mi was brakowało na poprawinach na które byliście zaproszeni i tylko manka z Łukaszem dotarli. Mam nadzieje że bawiliście się dobrze i nieźle spędziliście czas. Zrobiliście na wioskach furrorę, będą gadać przez następne kilka miesięcy, już mówili że takiego czegoś jeszcze nie widzieli. Mamy nadzieję że uda nam się spotkać jeszcze w takim samym gronie żeby poopowiadać sobie o rzeczach które się wydarzyły. POzdrowienia i szerokości HEJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.