Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

"piknik Na 2-oo" Ruda Śląska- Kontynuacja Zeszłego Pierwszego Zlotu Motocyklowego


Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga aktualizacja postu 1. Ponadto na Naszej Klasie ( Stanisława Mieczkowska "Kinga" ) w mojej Galerii umieściłam mapki trasy Parady z opisem ulic jakimi jedziemy ( z zaznaczonymi kierunkami z jakich można dostać się na KS"Slavię" ). W końcu Ruda jest dogodnie usytuowana komunikacyjnie i nie powinniście mieć trudości dotrzeć do nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to byłam zobaczyłam poznałam nowych ludzi których pozdrawiam:) i dzięki Zgrywus za droge do następnego czyli za 2 tyg.
Nie ma sprawy do następnego :D
Jutro z rana jadę po moto pod Częstochowę, bo kumpel kupił a jeździć jeszcze nie potrafi. Jak wyrobię to wpadam na paradę! Jak to wygląda z płatnością za wjazd? Gdzie i u kogo?
Wjazd 10 zeta na 3 dni tj pt, sob, nd płacisz zaraz za bramą.
fajny zlot byłem całe 30minut i wystarczy.Ludzie fajni ale ogólnie kiepsko tzn to nawet do Chudowa przyjeżdza więcej motorów.Pewnie miało być dużo ludzi skoro ochrona wszędzie.Ale Ruda Sląska to zadupie gdzie tam są stacje benzynowe? w Zabrzu to tak aż miło jak wszędzie.
Powiedział co wiedział co tak narzekasz na brak stacji zamiast baku masz pojemnik po jogurcie czy co bo nie rozumiem tej bezsensownej aluzji a zadupie to masz chyba u siebie bo widac brak kultury wskazuje na wiejskie pochodzenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, zobaczyłem i bardzo mi się podobało. Parada świetna jak i cała organizacja. Kinga podziękowania za miło spędzoną sobotę. Żałuję że nie mogłem zostać dłużej. Za rok na pewno się pojawię.Pozdrowienia dla całej ekipy organizacyjnej !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dałem rady przyjechać. Przywiozłem Choppera 50tkę zza Częstochowy aż do Mikołowa. Trasa wyniosła ok 150km i po prostu nie zdążyłem. Niestety jadąc tam puszką trochę pobłądziliśmy a z powrotem jechałem z prędkością 50km/h. -.- Żałuję. Bardzo chciałem się zjawić. Pozdrawiam i czekam na jakieś fotki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak.. haha. generalnie to ci co byli to pozdro bo takiej ekipy to tylko zazdrościć.. nie Bober? bo to jest zajebisty człowiek, wiecie. hahaha Po za tym to dzięki wszystkim, którzy byli. Staraliśmy się żeby imprezy była jak najlepsza ;)Przyjechało parę ekip, dobrze się bawiliśmy. (pozdro dla ekipy z czestochowy-czekamy na zdjęcia).Parada myślę się udała bo sprzętów było dużo no nic.. można by pisać z godzine, ale i tak nie opisalbym tego co się działo pozdro dla ochrony jakieś zdjęcia niebawem ;)btw. ZAPRASZAMY ZA ROK! pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wyleczylem juz kaca... bylo super! 3 dni pod namiotem.. atmosfera, klimat, muza, ludzie! ogolnie bomba i parada tez byla swietna najlepsza to byla 0,7 ktora obrocilem z Wojtem i moja dziewczyna pozdrawiam wszystkich ktorzy byli i gosci z Bialorusi :D oraz pare na sprzecie z Bydgoszczy ! szacun :D do zobaczenia za rok..a z co niektorymi do za tydzien ;) ToyToy!> mialem na XX dzisiaj smignac... i nie wyszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim ,których gościliśmy u siebie Zawsze mówię ,że to uczestnicy tworzą atmosferę -no i pokazaliście KLASĘ Dziękuję WAM , a także Grupie Organizacyjnej , Wystawcom żarcia i picia . Straganiarzom ,i Ochronie, wspaniałym zespołom !!!!!!!! Jak na drugi Zlot - to wielkie wyróżnienie mieć już ludzi nawet z zagranicy, Pozdrawiam Was serdecznie - i jeszcze raz Dziękuję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezka niczego sobie szkoda że miałem mało czasu i zaglądałem tam wyrywkowo a dziś to już nie zdążyłem a byłem ugadany z jedna z barmanek i dałem ciała pozdrowienia dla wszystkich którzy byli i dla tych którzy chcieli być a nie mogliszczególne pozdrowienia dla organizatorów i czekam na kontynuację za rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot super! Mimo, że zamiast dwóch kółek mieliśmy dwa razy po cztery koła to cieszymy się, że Kinga nas zaprosiła na zlot i mogliśmy w nim uczestniczyć w tak świetnym towarzystwie.Wielkie podziękowania od nas dla Kingi, Marcina, Mateusza i Zbyszka, który pomagał nam z nagłośnieniem (sami to byśmy sobie nie dali rady z tymi wszystkimi cynglami i wihajstrami )Dzięki też wielkie wszystkim, którzy się bawili pod sceną, i którym noga pod stołem do rytmu latała, no i tym co nam odegrali wspaniałe brawa na motorach!Może trocha pojechało wazeliną, ale czasem trzeba Szczególnie z takiej okazji!Też korzystając z możliwości, jeśli ktoś chciałby dalej śledzić nasze losy to zapraszam na naszą stronkę internetową:www.myspace.com/rockyroadbandPozdrowienia i jak to mówicie:Szerokości!Rocky Road

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy co nie co nas w prasie http://www.polskatimes.pl/dziennikzachodni...skiej,id,t.html http://www1.polskatimes.gratka.pl/dziennik...,id,t,z,no.html no i flaga pojechała z nimi do Świętej Ziemi a tak w ogóle to - CZĘSTOCHOWA- WIELKIE DZIĘKI Pierwsze fotki z Parady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.